Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0

Sklepy MODIVO

Kupowanie w sklepach MODIVO to czysta przyjemność!

MODIVO w swoich sklepach stacjonarnych stworzyło nowatorski proces składania zamówień i obsługi klienta. Oferta prezentowana jest na wyświetlaczach multimedialnych, do jej przeglądania i zamawiania towaru klienci używają dostępnych na miejscu tabletów. Wybrane przez klienta produkty dostarczane są do przymierzalni, a w przypadku złego rozmiaru zamówienie odpowiedniego odbywa się bez konieczności jej opuszczania.

Spodobały Ci się produkt na naszej stronie, ale zanim za niego zapłacisz
wolałabyś/wolałbyś go najpierw przymierzyć?

Skorzystaj z opcji dostawy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie na spokojnie i w komfortowych warunkach możesz zobaczyć i przymierzyć wybrane przez Ciebie produkty. Oczywiście płacisz w sklepie tylko za rzeczy, na które się zdecydujesz. Wystarczy podczas składania zamówienia na naszej stronie zaznaczyć metodę dostawy ,,Odbiór i płatność w sklepie" i udać się do sklepu MODIVO.

Produkty dostępne od ręki

Łączymy największy atut zakupów online - dostępność dziesiątek tysięcy produktów od najlepszych światowych marek z tym, co najlepsze w zakupach stacjonarnych - możliwość przymierzenia i zakupu ich na miejscu od ręki!

Zamów i przymierz

Możliwość zamówienia, przymierzenia i opłacenia towaru w wybranym przez Ciebie sklepie w ciągu 24h.
Sprawdź szczegóły

Fachowa obsługa

W sklepach MODIVO nie tylko możesz obejrzeć, przymierzyć i dokładnie zapoznać się z konkretnym produktem, ale również zasięgnąć porady od naszego wykwalifikowanego personelu. Zawsze chętnie pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji.

100 dni na zwrot

W sklepach stacjonarnych MODIVO dostępny jest ten sam asortyment, który znajdziesz w aplikacji czy na stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy preferujesz zakupy w tradycyjny sposób czy w formie online, MODIVO gwarantuje 100 dni na darmowy zwrot.

Przekonaj się jakie to proste!

Wolisz przymierzyć produkt zanim zdecydujesz się na zakup? My dajemy Ci możliwość darmowego zamówienia wybranych produktów online
z możliwością odbioru, przymierzenia i opłacenia w sklepach. W sklepach stacjonarnych MODIVO możesz wybierać spośród
kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych od ręki.

Zamów online i przymierz w sklepie

1

Złóż zamówienie przez naszą stronę internetową

Znajdź i zamów wybrane artykuły na naszej stronie https://modivo.pl. Podczas składania zamówienia wybierz metodę dostawy “odbiór w sklepie” i odwiedź nas w wybranym przez Ciebie sklepie stacjonarnym.

2

Bezpłatna dostawa w 24 godziny

Zamówienia do sklepów stacjonarnych realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, który zwykle nie przekracza 24h. Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru - otrzymasz informację SMS-em.

3

Odwiedź nasz salon stacjonarny

Przymierz zamówione przez siebie produkty w sklepie i dopiero po tym zadecyduj o ostatecznym zakupie. Na miejscu możesz zasięgnąć porady naszego wykwalifikowanego personelu.

4

Podejmij decyzję, zapłać przy kasie i ciesz się nowym nabytkiem

Płatności dokonujesz dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem. Obowiązują tradycyjne formy płatności: gotówka lub karta. Nie opłacasz takiego zamówienia poprzez stronę internetową

Produkty dostępne od ręki

1

Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego

Czym sklepy MODIVO różnią się od innych miejsc z ubraniami i dodatkami? Całkowicie niespotykanym doświadczeniem zakupowym. Sklepy MODIVO łączy największy atut zakupów w internecie – dostępność dziesiątek tysięcy produktów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych – możliwość przymierzenia ich na miejscu.

2

Wybierz produkt na tablecie

Do przeglądania oferty korzysta się z dostępnych na miejscu tabletów, na których z łatwością możesz przefiltrować produkty po takich cechach jak marka, kolor, model czy rozmiar. Produkty można również zamówić z określonym wyprzedzeniem.

3

Dodaj produkt do przymierzalni

Wybrane produkty można komfortowo przymierzać na miejscu. Ubrania i dodatki dostarczane są z magazynu znajdującego się w sklepie, maksymalnie w 3 minuty. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany, więc codziennie dochodzą setki nowości.

4

Zapłać przy kasie

Obejrzyj i przymierz wybrane przez siebie produkty. Jeśli wybór spełnił Twoje oczekiwania to podejdź z nim do kasy w celu zakupu.