Odkryj możliwości jakie niesie za sobą połączenie świata online i offline w doświadczeniach zakupowych!

MODIVO prezentuje wyjątkowy sklep przyszłości i zaprasza do świata pełnego nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań. W ręce Klientów oddajemy nowatorski proces wyboru produktów i składania zamówień. Na miejscu nie znajdziesz tradycyjnych wieszaków i półek z ubraniami. Cała oferta prezentowana jest kompleksowo na multimedialnych wyświetlaczach, które służą do przeglądania, a także zamawiania towaru. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie na kanapie i zapoznasz się z kolekcjami najpopularniejszych marek. A jest w czym wybierać!

INTERAKTYWNE PRZYMIERZALNIE MODIVO

Wybrane przez Ciebie produkty będą czekać w strefie przymierzalni, które są jak luksusowe garderoby. Znajdziesz w nich również szafę oraz tablet, dzięki niemu zadecydujesz, które ubrania chcesz kupić, a które nie. W przypadku złego rozmiaru zamówienie odpowiedniego odbywa się bez konieczności opuszczania przymierzalni. Moda nie zna granic, dlatego nasze przymierzalnie, z uwagi na swój zwiększony metraż są przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami, a także umożliwiają wspólne zakupy rodzinom z dziećmi lub przyjaciołom.

Przymierz, zanim zapłacisz

Spodobał Ci się produkt na naszej stronie ale chcesz go przymierzyć, zanim za niego zapłacisz? Skorzystaj z usługi "Przymierz, zanim zapłacisz" w MODIVO.

Usługa "Przymierz, zanim zapłacisz" umożliwia zamówienie produktów online z oferty internetowej lub w aplikacji mobilnej, a następnie odbiór i przymierzenie ich na miejscu w sklepie. Jak to zrobić? Podczas zakupów na stronie zaznacz metodę dostawy ,,Przymierz, zanim zapłacisz”. Od momentu wyboru produktów w domu, dostawa do konceptu trwa maksymalnie 48 godzin. Powiadomienie SMS, poinformuje Cię, gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru. Zapłacisz w sklepie, oczywiście tylko za te produkty, na które się zdecydujesz!

Produkty dostępne od ręki

Łączymy największy atut zakupów online - dostępność dziesiątek tysięcy produktów od najlepszych światowych marek z tym, co najlepsze w zakupach stacjonarnych - możliwość przymierzenia i zakupu ich na miejscu od ręki!

Przymierz, zanim zapłacisz

Możliwość zamówienia, przymierzenia i opłacenia towaru w wybranym przez Ciebie sklepie w ciągu 24h.

Fachowa obsługa

W sklepach MODIVO nie tylko możesz obejrzeć, przymierzyć i dokładnie zapoznać się z konkretnym produktem, ale również zasięgnąć porady od naszego wykwalifikowanego personelu. Zawsze chętnie pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji.

30 dni na zwrot

W sklepach stacjonarnych MODIVO dostępny jest ten sam asortyment, który znajdziesz w aplikacji czy na stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy preferujesz zakupy w tradycyjny sposób czy w formie online, MODIVO gwarantuje 30 dni na darmowy zwrot.

Przekonaj się jakie to proste!

Wolisz przymierzyć produkt zanim zdecydujesz się na zakup? My dajemy Ci możliwość darmowego zamówienia wybranych produktów online
z możliwością odbioru, przymierzenia i opłacenia w sklepach. W sklepach stacjonarnych MODIVO możesz wybierać spośród
kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych od ręki.

Przymierz, zanim zapłacisz

1

Złóż zamówienie przez naszą stronę internetową

Znajdź i zamów wybrane artykuły na naszej stronie https://modivo.pl. Podczas składania zamówienia wybierz metodę dostawy “Przymierz, zanim zapłacisz” i odwiedź nas w wybranym przez Ciebie sklepie stacjonarnym.

2

Bezpłatna dostawa w 24 godziny

Zamówienia do sklepów stacjonarnych realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, który zwykle nie przekracza 24h. Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru - otrzymasz informację SMS-em.

3

Odwiedź nasz salon stacjonarny

Przymierz zamówione przez siebie produkty w sklepie i dopiero po tym zadecyduj o ostatecznym zakupie. Na miejscu możesz zasięgnąć porady naszego wykwalifikowanego personelu.

4

Podejmij decyzję, zapłać przy kasie i ciesz się nowym nabytkiem

Płatności dokonujesz dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem. Obowiązują tradycyjne formy płatności: gotówka lub karta. Nie opłacasz takiego zamówienia poprzez stronę internetową

Produkty dostępne od ręki

1

Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego

Czym sklepy MODIVO różnią się od innych miejsc z ubraniami i dodatkami? Całkowicie niespotykanym doświadczeniem zakupowym. Sklepy MODIVO łączy największy atut zakupów w internecie – dostępność dziesiątek tysięcy produktów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych – możliwość przymierzenia ich na miejscu.

2

Wybierz produkt na tablecie

Do przeglądania oferty korzysta się z dostępnych na miejscu tabletów, na których z łatwością możesz przefiltrować produkty po takich cechach jak marka, kolor, model czy rozmiar. Produkty można również zamówić z określonym wyprzedzeniem.

3

Dodaj produkt do przymierzalni

Wybrane produkty można komfortowo przymierzać na miejscu. Ubrania i dodatki dostarczane są z magazynu znajdującego się w sklepie, maksymalnie w 3 minuty. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany, więc codziennie dochodzą setki nowości.

4

Zapłać przy kasie

Obejrzyj i przymierz wybrane przez siebie produkty. Jeśli wybór spełnił Twoje oczekiwania to podejdź z nim do kasy w celu zakupu.