Czapki

(191 artykułów)

Sortuj / Filtruj
Oferta
Marka
Rozmiar odzieży
Płeć
Kolor
Dopasowanie
Dekolt
Zapięcie
Taliowanie
Przeznaczenie
Rękaw
Wzór
Sezon
Styl
Fason
Okazja
Detale
Branding
Seria produktów
Seria
Inne
Cena39 zł - 609 zł
Cena
z 4

Czapki dziecięce 2020 • Dzieci • Modivo.pl

Czapki dziecięce – ciepło i zdrowie Twojej pociechy

Niemowlak, przedszkolak czy szkolny żak – dziecko w każdym wieku potrzebuje nakrycia głowy dobranego do pogody. Największym wyzwaniem w kwestii zakupu czapki dla dziecka, poza zwróceniem uwagi na jej wygodę, jest dokonanie takiego wyboru, by… dziecko w ogóle chciało ją nosić! Modne i funkcjonalne czapki dla dzieci znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Modivo.

Czapki dziecięce zimowe – ochrona przed mrozem

Niskie temperatury i śnieg przynoszą dzieciom wiele radości, ale podczas zabawy na mrozie łatwo o chorobę. Zimowe czapki dziecięce mają więc za zadanie zachować ciepło głowy, nie doprowadzając jednocześnie do jej przegrzania i pocenia. Z tym zadaniem świetnie radzą sobie czapki wykonane z polaru czy wełny. Dobrze utrzymują ciepło skóry głowy, ale są na tyle przewiewne, by chronić ją przed nadmiernym poceniem i ryzykiem zawiania. Jeśli szukasz zimowej czapki dla niemowlaka, nie wybieraj czapek wiązanych pod szyją – sznurki w przypadku ciągłej pozycji leżącej łatwo mogą się zaplątać i okazać niebezpieczne. Wariant ze sznurkami pozostaw dla malucha, który w trakcie zabawy nie zgubi dzięki nim czapki. Dla starszych dzieci czapka może już być stylowym elementem ubioru. Ważne, by czapka podobała się Twojemu dziecku – wtedy nie będzie jej ściągać za każdym razem, kiedy tylko znajdzie się poza zasięgiem Twojego wzroku.

Czapki dziecięce na wiosnę i jesień

Wiosna i jesień to mniej wymagające pory roku, wybór czapki dziecięcej jest więc zdecydowanie łatwiejszy. Możesz wybierać między czapkami z daszkiem, a tymi z ciepłej i przewiewnej bawełny typu beanie. Dla noworodków idealne będą miękkie czapeczki bez dodatku sztucznych domieszek materiałów – ich skóra głowy jest wyjątkowo wrażliwa, a włosy nie izolują jej od materiału czapki. Starsze dziecko nie chce już zakładać czapki poza zimą? Poświęć chwile na pokazanie mu stylizacji Justina Biebera czy Miley Cyrus, by udowodnić, że czapka to modny dodatek do streetwearowych stylizacji nadających się do szkoły!