Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Maseczki dziecięce – ochrona przed drobnoustrojami i wirusami w przestrzeni publicznej

Wielorazowe maseczki materiałowe z MODIVO.PL są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Stanowią warstwę ochronną przed zawieszonymi w powietrzu wirusami oraz drobnoustrojami. Zatrzymują szkodliwe substancje i nie pozwalają na przedostanie się ich do dróg oddechowych. Dostępne na MODIVO.PL maseczki dziecięce zaprojektowano z myślą o kształcie dziecięcej twarzy. Docięty do odpowiednich rozmiarów materiał dobrze układa się wokół nosa i ust, zapewniając maluchowi swobodę oddychania. Maseczki nie wchłaniają wody, a ewentualna wilgoć zgromadzona na ich powierzchni szybko wysycha. Elastyczne zauszniki stabilizują ułożenie masek na twarzy i nie uciskają wrażliwej skóry. Do wyboru jest wiele oryginalnych wzorów maseczek.

Maseczki dla dzieci wielorazowe – jak o nie dbać, by spełniały swoją funkcję?

Wielorazowe maseczki dla dzieci mogą być noszone na co dzień. Dla zachowania odpowiedniej higieny należy w odpowiedni sposób zadbać o akcesoria. Produkty z MODIVO.PL mogą być prane ręcznie lub w pralce w temperaturze wskazanej przez producenta. Przed ich ponownym założeniem na twarz należy zadbać o odpowiednie wysuszenie materiału. Maseczki powstają z przewiewnych tkanin, w tym z przyjemnej w dotyku bawełny. W zależności od posiadanego modelu po praniu konieczne będzie wyprasowanie powstałych na materiale zagnieceń. W ten sposób pozbędziesz się drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni tkaniny. Dobrze, jeśli maski ochronne dla dzieci są prane i prasowane każdorazowo po założeniu. Dzięki temu będą w stanie spełniać swoją funkcję kompleksowo.

Maseczki bawełniane dla dzieci od znanych producentów: PINKO, Tommy Hilfiger, Guess czy Ralph Lauren

Dbamy o szeroki wybór maseczek ochronnych dla maluchów. Na MODIVO.PL znajdziesz projekty od markowych producentów, które spełnią oczekiwania rodziców i dzieci. Artykuły stworzone przez topowe domy mody noszą loga takich marek, jak Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, czy Guess. Mają bogate wzornictwo oraz kształty pasujące do twarzy młodych użytkowników. Do wyboru są rozmaite warianty kolorystyczne artykułów higienicznych. Na MODIVO.PL znajdziesz maseczki dla dzieci czarne, różowe oraz niebieskie z gładkim lub zdobionym materiałem. Wybrane modele posiadają regulowane zauszniki, które pomagają w lepszym dopasowaniu ich do twarzy. Zamawiaj maseczki ochronne zaprojektowane przez znanych producentów i chroń swoje dziecko przed drobnoustrojami obecnymi w powietrzu.

Maseczki dla dzieci – Najczęściej zadawane pytania

Czy dzieci muszą nosić maseczki?

Dzieci w wieku powyżej 5 lat mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Wraz z dorosłymi powinny stosować się do obowiązujących zasad w tym zakresie. Kupując maseczki ochronne dla dzieci trzeba mieć na uwadze by te dokładnie okrywały ich usta i nos.

Gdzie kupić maseczki dla dzieci?

Jednorazowe maski ochronne można kupić w aptekach stacjonarnych. Zauszniki oraz materiał są w ich przypadku dostosowane do wymiarów dziecięcej twarzy. Jeśli chodzi o maseczki dla dzieci wielorazowe to polecamy zamówić je w sieci. Obok klasycznych produktów w Internecie znaleźć można markowe maseczki o oryginalnym wzornictwie.

Czy dzieci w szkole muszą nosić maseczki?

Decyzja o noszeniu maseczek w szkole należy do dyrektora placówki. Zwykle ustala się, że maseczki bawełniane dla dzieci muszą być zakładane w częściach wspólnych, takich jak korytarze i hole. Uczniowie nie muszą natomiast nosić masek podczas zajęć w klasach - chyba, że dyrektor szkoły postanowił inaczej.