Parasolki dla dzieci

Produkty: 31
Pokaż identyfikator wersji

Kolorowe parasolki dla dzieci poprawią nastrój w każdą niepogodę

Kiedy zanosi się na deszcz, niezwykle ważne jest, aby każde dziecko miało swój własny parasol chroniący przed zmoknięciem. Czasami jednak najmłodsi stanowczo odmawiają wzięcia parasolki, nawet w niepogodę – powodem może być niewygoda lub nieatrakcyjny wygląd tego typu akcesoriów. Dlatego też warto wybrać kolorowe parasolki dla dzieci, które spełnią ich wymagania.

W asortymencie sklepu MODIVO.PL można odnaleźć szeroką gamę wariantów kolorystycznych, spośród których zarówno chłopcy, jak i dziewczynki wybiorą idealny dla siebie model. Parasolki czerwone, pomarańczowe, różowe, fioletowe, niebieskie, granatowe, beżowe, srebrne, a nawet białe z pewnością poprawią nastrój podczas ulewnych dni i ożywią szare, zmoczone deszczem ulice.

Parasolki dziecięce – wytrzymały i potrzebny dodatek w deszczowe dni

Parasolki dla dzieci stanowią niezwykle ważny dodatek, które powinno posiadać każde dziecko. Jest to szczególnie istotne podczas przejściowych pór roku – wiosny i jesieni – kiedy dni bywają deszczowe, a delikatna mżawka w kilka chwil może przerodzić się w ulewę. Dlatego tak kluczowe jest dobranie odpowiednio wytrzymałej, wygodnej, a przy tym atrakcyjnej dla dziecka parasolki, z którą nie będzie się rozstawać podczas deszczowych dni.

Dzieci potrzebują dużo mniejszych parasolek niż dorośli, niewątpliwie ważną rolę gra też ich lekkość oraz wygodna, dobrze wyprofilowana rączka. W sklepie MODIVO.PL można znaleźć modele stworzone z myślą o najmłodszych – lekkie, komfortowe, a przy tym wytrzymałe nawet na największe ulewy. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w każdym wieku wśród szerokiego wachlarza fasonów i barw odnajdą idealną dla siebie i pasującą do własnego stylu parasolkę.  

Parasolki dla dzieci – radość na twarzy pojawi się sama dzięki Modivo.pl

W szare, deszczowe dni niewątpliwie ważne są kolorowe dodatki – poprawiające humor i wywołujące uśmiech na twarzy niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Różnego rodzaju parasolki dla dzieci tanio można zakupić w sklepie MODIVO.PL. Wysokiej jakości modele wiodących marek, między innymi Happy Rain, Karl Lagerfeld, Playshoes, Samsonite, Wojas, Pierre Cardin, Moshino czy Espirit, wychodzą naprzeciw potrzebom najmłodszych, ceniących sobie atrakcyjne i kolorowe dodatki.

Wśród parasolek dla dziewczynek i chłopców znajdują się produkty z wyjątkowymi nadrukami – w misie, krople deszczu, barwne paski, kropki, kwiaty czy serduszka. Na uwagę zasługują także niezwykle efektowne modele z wizerunkiem jednorożca, rekina, samochodów czy ciężarówek, które z pewnością przyciągną uwagę dziecka i sprawią mu radość nawet w deszczowy dzień.

Parasolki – najczęściej zadawane pytania:

Parasolki dla dorosłych i dla dzieci – czym się różnią?

Parasolki dla dorosłych i dla dzieci różnią się między sobą przede wszystkim rozmiarem. Modele dziecięce są zdecydowanie mniejsze i lżejsze, aby dziecko nie czuło się niekomfortowo. Wśród produktów dla najmłodszych odnajdziemy także parasolki w różnych kolorach i wzorach, które przyciągają wzrok i są atrakcyjne dla dzieci.  

Parasolki dla dzieci – jak wybrać?

Przy wyborze produktu warto przede wszystkim kierować się rozmiarem i wygodą. Parasolki dziecięce powinny być odpowiednio dobrane do dziecka, a ich szerokość nie może być zbyt wielka. Niezwykle istotna jest także dobrze wyprofilowana rączka parasolki, zapewniająca wygodne trzymanie. Nie mniej ważną kwestią jest wybór modelu – warto kierować się ulubionymi kolorami dziecka czy podobającym mu się wzorem, tak aby z chęcią nosiło parasolkę przy sobie.