Kurtki przeciwdeszczowe dziecięce

(45 artykułów)

Sortuj / Filtruj
Cena 49 zł - 309 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Płeć
Kolor
Dopasowanie
Stan
Długość
Zapięcie
Przeznaczenie
Rękaw
Kieszenie
Typ kołnierza
Wzór
Ocieplenie
Sezon
Typ produktu
Okazja
Branding
Seria produktów
Seria
Kaptur
Styl nogawek

Kurtki przeciwdeszczowe dziecięce • Modivo.pl

Kurtki przeciwdeszczowe dla dzieci – na przekór pogodzie!

„W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz” – śpiewał Kabaret Starszych Panów. Wcale nie musi tak być – wystarczy, że ubiorą porządną kurtkę przeciwdeszczową i mogą śmiało wyjść z domu na spotkanie przygodzie. Pogoda nie popsuje planowanych od miesięcy wakacji, gdy spakujesz dziecku wiatro- i wodoszczelną kurtkę z ocieplaną, polarową podpinką.

Jaka powinna być idealna kurtka dziecięca na deszcz? 

Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe przydadzą się na słotną jesień, kapryśną wiosnę czy mokre lato. Wybierając okrycie wierzchnie dla dziecka, upewnij się, że w górnej części suwaka mieści się element chroniący podbródek przed obtarciami. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, zdecyduj się na model z wszytymi elementami odblaskowymi i zamieszczoną wewnątrz kurtki zawieszką na nazwisko i numer telefonu. Prócz aspektów funkcjonalnych, zwróć uwagę na kolor. Dziecięce kurtki na deszcz nie muszą być jednobarwne i ponure. Dziewczynkom z pewnością spodobają się fasony z roślinnymi bądź zwierzęcymi motywami, zaś chłopcom – geometryczne wzory.

Stylizacja na deszcz. Unikalna moda dziecięca

Kurtka przeciwdeszczowa świetnie będzie współgrać z sięgającymi do połowy łydki żółtymi kaloszami i nieprzemakalnymi spodniami na szelkach. Oryginalne i markowe kurtki dziecięce na deszcz odnajdziesz w sklepie internetowym Modivo!