Kurtki sportowe dziecięce

(36 artykułów)

Sortuj / Filtruj
Cena 169 zł - 669 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Płeć
Kolor
Dopasowanie
Rodzaj wypełnienia
Długość
Kształt kołnierza
Zapięcie
Taliowanie
Przeznaczenie
Rękaw
Kieszenie
Wzór
Ocieplenie
Sezon
Fason
Okazja
Branding
Seria produktów
Seria
Kaptur

Kurtki sportowe dziecięce • Modivo.pl

Kurtki sportowe dziecięce – odzież wierzchnia do zadań specjalnych

Mały sportowiec wymaga odpowiedniej garderoby, m.in. sportowej kurtki dziecięcej, adekwatnej do sportu, który uprawia. Sprawdź asortyment Modivo i wybierz jedną z tych, dzięki którym będzie mogło rozwijać sportową pasję, a Ty nie będziesz martwić się o jego komfort i zdrowie.

Sportowe kurtki zimowe dla dzieci

Odpowiednia sportowa kurtka zimowa może posłużyć dziecku zarówno w trakcie uprawiania zimowych sportów, jak i jako wygodne okrycie wierzchnie na co dzień. Do wyboru masz kurtki narciarskie, snowboardowe czy klasyczne puchowe kurtki dziecięce. Pozwól dziecku wybrać wzór i kolor, które sprawią, że z przyjemnością będzie zakładać tą część garderoby na siebie, a Ty z kolei skup się na funkcjonalnych aspektach. Kurtka puchowa zapewnia ciepło sama w sobie, poprzez swoją grubość. Z kolei kurtki na snowboard czy narty są obecnie szyte z zaawansowanych technologicznie materiałów typu membrana, które utrzymują wewnętrzne ciepło i skutecznie chronią przed wilgocią.

Kurtki dziecięce do sportów outdoorowych

Twoje dziecko gra w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę na świeżym powietrzu lub jest zapalonym rowerzystą albo deskorolkarzem? Świetnie! Lekarze jak mantrę powtarzają, jak ważna jest aktywność fizyczna dziecka na świeżym powietrzu. Zapewnij mu odpowiednią ochronę wybierając jedną z kurtek typu outdoor. To cienkie, ale zaawansowane technicznie kurtki, które zapewnią optymalną temperaturę ciała Twojemu dziecku i skutecznie odprowadzą wilgoć na zewnątrz, by nie dopuścić do przegrzania organizmu. Zwrot ,,nie biegaj tyle, bo się zgrzejesz” zniknie z Twojego rodzicielskiego słownika!