Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0

Buty do tenisa dziecięce

(Liczba produktów: 41)

Sortuj / Filtruj
Cena 89 zł - 309 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Kolor
Płeć
Typ produktu
Rodzaj zapięcia
Cholewka
Rodzaj podeszwy
Przeznaczenie
Styl
Seria produktów
Sezon

Buty do tenisa dla dzieci – elastyczna stabilizacja

Tenis to sport, który w ostatnich latach zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością - codziennie powstają coraz to nowsze korty tenisowe, kluby sportowe czy zajęcia pozalekcyjne promujące ten rodzaj aktywności fizycznej wśród dzieci. Oczywiście podstawą każdej dyscypliny sportowej jest odpowiedni strój, który nie hamuje ruchu i zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz obuwie - buty do tenisa powinny być wytrzymałe i wygodne, aby dziecko mogło swobodnie poruszać się po korcie. Na szczęście Modivo.pl oferuje szeroki wybór butów do tenisa dla dzieci, w różnych kolorach i modelach. Idealne buty do gry w tenisa dla dzieci powinny zapewniać zarówno odpowiednią stabilizację, jak i pozostać elastyczne. Odpowiednia stabilizacja obuwia sportowego zapobiega poślizgnięciom i upadkom, które w połączeniu w dużą prędkością, z jaką nasz mały tenisista się porusza mogą zakończyć się tragicznie. Elastyczność podeszwy natomiast zapewnia niezwykły komfort noszenia i biegania, a chyba nie ma niczego bardziej frustrującego niż obcierające buty podczas ważnego meczu. Ważne jest, aby obuwie sportowe przed ważną rozgrywką wcześniej rozchodzić - wtedy będziemy mieć pewność, że w ostatniej chwili nasze buty nie okażą się niewygodne czy źle dopasowane do stopy.

Buty do tenisa ziemnego – dynamika na korcie

Tenis należy do jednych z bardziej dynamicznych dyscyplin sportowych. Właśnie dlatego buty do tenisa ziemnego powinny zapewniać nam maksymalną dynamikę i prędkość na korcie. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzi się obuwie lekkie, które zbytnio nie obciąży nam stopy i pozwoli na niezwykłą szybkość i zwinność podczas rozgrywki. Buty do tenisa ziemnego dla dzieci najlepiej wybierać wśród sprawdzonych marek sportowych, takich jak Adidas czy Wilson, ponieważ zapewnia to gwarancję zadowolenia z zakupu zarówno u dziecka, jak i rodzica.

Buty do tenisa stołowego – amortyzacja podczas gry

Tenis stołowy znacznie różni się od tenisa ziemnego, dlatego też buty do tenisa stołowego powinny być dostosowane specjalnie do uprawiania tej dyscypliny sportowej. Choć pozornie tenis stołowy jest sportem mniej wymagającym, pod względem fizycznym niż tenis ziemny, to jednak wymaga on ogromnej zręczności i odpowiedniej stabilizacji podłoża, a co za tym idzie wysokiej jakości obuwia sportowego. Przy wyborze butów do gry szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na antypoślizgową podeszwę, która uchroni naszego małego sportowca przed utratą równowagi czy wpadnięciem w poślizg. Warto też zwrócić uwagę na stabilność butów do gry w tenisa dla dzieci - nikt chyba nie chciałby nagle podczas rozgrywki stracić równowagi.

Buty do tenisa dziecięce – najczęstsze pytania:

Jakie buty do tenisa ziemnego?

Każdy rodzic, któremu zależy na rozwoju i sukcesach swojego dziecka, pragnie zapewnić mu odpowiednie warunki do rozwoju jego pasji i spełniania marzeń. Nic dziwnego, że w głowie rodzica - szczególnie takiego, który nie ma pojęcia o tenisie - rodzi się mnóstwo pytań. Jako buty do tenisa ziemnego idealnie sprawdzi się obuwie lekkie, które umożliwi szybką reakcję podczas gry i dynamikę na korcie. Ważne jest, aby takie buty zbytnio nie obciążały stopy i nie obcierały nogi dziecka podczas meczu.

Jakie buty do tenisa stołowego?

Jeżeli chodzi o tenis stołowy idealnym rozwiązaniem będą buty o wysokiej stabilności, wyposażone w antypoślizgową podeszwę, która uchroni malca przed upadkiem. Oczywiście w każdym przypadku buty powinny być wygodne, dobrane specjalnie do stopy dziecka, aby nawet najdłuższy mecz nie zakończył się otarciami.