Dostawa od 0 zł i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Torby sportowe dla dzieci, czyli co spakować na trening

Torba sportowa dziecięca to rzecz niezwykle potrzebna. Mieszczą się w niej wszystkie artykuły niezbędne na treningu, jak np strój, ręcznik czy buty, ale również rzeczy poboczne typu butelka z wodą, przekąski po treningu, czy środki higieny. Bardzo ułatwiające dzieciom poczęstunek są specjalne pojemniki z przegródkami na jedzenie oraz nietłukące się bidony. Torby sportowe dla dzieci powinny być wysokiej jakości oraz dobrze opracowanej pojemności.

Torba sportowa dla chłopca – oryginalne wzory i ciekawe rozwiązania schowków

Wybierając akcesoria typu torby dla chłopaków, należy zwrócić uwagę na materiały z jakich są wykonane oraz na rozmiar. Zgranie ze wzrostem dziecka jest niezwykle potrzebne do komfortu użytkowania. Dodatkowo  praktycznym i ciekawym sposobem jest zainteresowanie się nie tylko oryginalnymi wzorami, ale również rozwiązaniami w postaci licznych schowków. Będą one przydatne do włożenia i rozdzielenia rzeczy, które dziecko chce asekurować. Torba sportowa dla chłopca powinna być dopasowana również pod względem wytrzymałości i możliwości regulacji.

Torba sportowa dziewczęca – modny gadżet pełen praktycznych kieszonek

Aktywne młode kobietki to bardzo wymagająca dla firm produkcyjnych grupa sportowców. Ze względu na potrzebę posiadania gadżetu w postaci torby dla dziewczynek, która jest modna, dodatkowo potrzebują one wyposażenia w praktyczne i liczne kieszonki na osobiste rzeczy. Ważne są także regulacje oraz interesujące kolory, wzory i style. Wiele fasonów na artykułach sprawia, iż najmłodsi mają duży wybór i jeszcze chętniej noszą do szkoły lub angażują się w uprawianie sportu.

Mała torba sportowa dla chłopca – podstawowy niezbędnik sportowca

Mała torba sportowa dla chłopca to podstawowy niezbędnik sportowca, będący świetnym wyborem dla dzieci małych, zabierających na treningi niewiele rzeczy lub takich, których aktywności są blisko miejsca zamieszkania. Gadżety te dodatkowo spełnią funkcję uzupełnienia stylu. Wybór torby wiąże się również z koniecznością dbania o nią, czyli prania i czyszczenia, z czego wielu rodziców nie jest zadowolona. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ utrzymywanie w czystości można wykonać na kilka sposobów.

Najczęściej zadawane pytania

Dziecięca torba sportowa – gdzie kupić?

Torbę sportową dla dzieci kupić można w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Najczęściej te drugie posiadają lepsze wyposażenie oraz bardziej atrakcyjne ceny, a dodatkowo często zachęcają klientów do zakupów poprzez liczne promocje i rabaty. Oferty obejmują także zestawy lub możliwości szybkich zwrotów.

Torba sportowa – jaką wybrać dla dziewczynek?

Aby sprawić dziecku radość należy wybrać produkty dla dziewczynek dopasowane jakością oraz potrzebami. Torba sportowa dziewczęca to koniecznie wysokiej jakości materiał, zgranie ze stylizacjami małej sportsmenki, a także funkcjonalny rozkład.

Torba sportowa – jak wyprać?

Torby sportowe dla dzieci w pierwszej kolejności dopuszcza się prać w pralce (zawsze należy przeczytać metkę na produkcie), po ówczesnym wyciągnięciu elementów ruchomych (np, podwójnego dna, czyli wkładki usztywniającej). Niektóre akcesoria posiadają informacje wykluczającą pranie mechaniczne, co sprawia, iż należy torbę uprać ręcznie z wykorzystaniem rozcieńczonego detergentu na większe zabrudzenia i następnie przepranie w proszku. Na koniec wystarczy produkt rozwiesić do wyschnięcia. Ostatnim sposobem nieco bardziej kosztownym jest oddanie torby do pralni chemicznej.