Produkty: 68
Pokaż identyfikator wersji

Torby dla dzieci • Modivo.pl

Torby dziecięce – funkcjonalność i wygoda na pierwszym miejscu

Dobór odpowiedniej torby dla dziecka może okazać się trudny, jednak jeśli postąpisz zgodnie z naszymi wskazówkami, z pewnością wybierzesz tę idealną. Jako rodzic zwróć uwagę na ergonomię torby, by maluch nosił ją wygodnie. Jednak aby w ogóle chciał ją zakładać, pozwól mu wybrać model i wzór torby – tylko w ten sposób wybierzecie produkt, który będzie użyteczny i bezpieczny.

Jaką torbę wybrać dla dziecka?

Torba dla dziecka powinna mieć przynajmniej kilka niezbędnych kieszeni oraz przegródek, aby w jej wnętrzu maluch mógł zachować porządek. Zwróć również uwagę na pasek i uchwyty – im szersze, tym wygodniej będzie ją nosić. Jeśli szukasz małej saszetki dziecięcej, w której dziecko schowa klucze, portfel czy dokumenty, zdecyduj się na niewielką torbę typu nerka. To dobre rozwiązanie na wycieczki. Maluch może ją przewiesić na ukos lub zapiąć na biodrach, dzięki czemu nic nie będzie krępować jego ruchów.

Modne torby na ramię dla dziewczynek i chłopców

Wygląd torby jest ważny z punktu widzenia dzieci. Na ich wyobraźnię z pewnością podziałają kolorowe torby z bohaterami bajek lub idolami. Dziewczynki uwielbiają modne akcesoria, dlatego małą znawczynię stylu zachwycą torby z wielobarwnymi kwiatami lub z księżniczkami. Młodsi chłopcy z pewnością ucieszą się, jeśli wyruszą w podróż z torbą z postacią z ulubionej kreskówki Disneya lub logo drużyny piłkarskiej, której kibicują. Dla starszych dzieci możesz zdecydować się na klasyczne torby w stonowanym kolorze – czarnym, brązowym lub granatowym.