Okulary przeciwsłoneczne damskie

Sortuj
Cena
Marka
Kolor
Kształt oprawek
Oferta
Produkty: 1001
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Okulary przeciwsłoneczne damskie

Okulary damskie, czyli co łączy Ciebie i największe gwiazdy?

Gwiazdy kochają modne okulary przeciwsłoneczne, ponieważ podkreślając styl, mogą zyskać odrobinę anonimowości. Okulary damskie to niezwykły dodatek – chroni Twoje oczy i sprawia, że wyglądasz szykownie. Nie ma więc wątpliwości co do tego, że należy mieć je w swojej garderobie. Francuska ikona stylu, Vanessa Paradis, powiedziała: jeśli chcesz być jak Francuzka – znajdź swój model okularów i bądź im wierna. Zgadzamy się z nią!

Okulary dobierz do kształtu twarzy

Przy wyborze odpowiednich damskich okularów przeciwsłonecznych wszystko sprowadza się do dopasowania oprawek do kształtu twarzy. Jeżeli nie jesteś pewna co do tego, jaki kształt ma Twoja twarz, możesz stanąć przed lustrem i obrysować jej kontur szminką – z pewnością zauważysz, czy jest bardziej owalna czy kwadratowa.

Twarz owalna jest dłuższa i węższa, czoło i podbródek mają niemal tą samą szerokość, a policzki są widoczne. Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką takiego typu twarzy, to pasuje do Ciebie zdecydowana większość oprawek, od tych kocich, po kwadratowe.

Jeżeli masz ostre rysy, mocno zaznaczone kości policzkowe, a Twój podbródek i szczęka są kościste, prawdopodobnie jesteś posiadaczką kwadratowego typu twarzy. Najlepsze będą więc dla Ciebie wszystkie owalne i okrągłe okulary. W ten sposób złagodzisz rysy twarzy.

Klasyfikujesz się do posiadaczek okrągłego typu twarzy, jeżeli jest ona o podobnej szerokości co długości. W tym przypadku stawiaj na kwadratowe oprawki lub takie z kanciastymi kształtami i ostrymi liniami. Dzięki temu Twoja twarz nie będzie wyglądała dziecięco, a kobieco.

Modivo poprzez opcję darmowego zwrotu daje Ci możliwość mierzenia i przebierania w modelach modnych okularów damskich. Ważne, byś znalazła te, które spełnią Twoje oczekiwania i staną się uniwersalnym dodatkiem w Twojej garderobie.