Oferta dla kobiet Max Mara

Produkty: 70
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Klasyczny włoski styl w wydaniu Max Mary

Elegancja, styl i luksus to właśnie buduje jeden z największych włoskich domów mody - Max Mara. Jej założycielem jest Achille Maramotti, który we włoskim mieście Reggio Emilia w 1951 roku zaprojektował kolekcję wysokiej jakości płaszczy. Wtedy marka nosiła nazwę Confezioni Maramotti, w 1954 roku zmieniła nazwę na Max Mara. Szybko zyskała popularność i uznanie na całym świecie. Charakterystyczne dla brandu są naturalne kolory: ziemia, biel, ecru i beż. Marka słynie z żakietów, sukienek oraz wspomnianych już wcześniej płaszczy. Brand kojarzony jest ze świetną jakością i ponadczasowym włoskim szykiem.

Achille Maramotti, zainspirowany pasją do krawiectwa przekazaną przez matkę i prababkę, założył firmę Max Mara w 1951 roku we włoskim mieście Reggio Emilia. Zaczął od linii wysokiej klasy płaszczy, inspirowanych stylistycznie francuskim haute couture, ale wykonanych przy użyciu najnowocześniejszych technik krawiectwa przemysłowego. W ten sposób Maramotti odkrył nowy, ekscytujący obszar mody. Jego metody pozwoliły na stworzenie większej ilości fasonów, krojów i kolorów niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu mógł dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. Jego ubrania zyskały natychmiastowe uznanie, a w ciągu kilku lat marka zaczęła otwierać nowe linie pod szyldem Max Mara. Dziś Max Mara jest jednym z największych domów mody na świecie, a Max Mara Group - składająca się z 19 różnych linii - jest największą firmą odzieżową we Włoszech. Ponad 60 lat po tym, jak Maramotti stworzył swoje pierwsze płaszcze, marka pozostaje w czołówce mody, produkując piękne ubrania w niemal każdej możliwej kategorii, od klasycznych po eksperymentalne.

Płaszcze Max Mara, ale nie tylko 

Choć asortyment włoskiej marki Max Mara kojarzony jest głównie ze świetnej jakości wełnianymi i kaszmirowymi płaszczami w kolorach takich jak camel, beż czy czerń, to niejedyne rzeczy, które znajdziemy w asortymencie tego brandu. W ofercie Max Mary możesz spodziewać się też świetnej jakości marynarek, garniurowych spodni, swetrów, golfów czy klasycznych koszul. Jak mówią projektanci marki, nie traktują oni mody jako płótna do skandalicznych i popisowych pomysłów a integralnej części tego co we włoskiej estetyce najlepsze - prostoty, ponadczasowości, zachwycającej formy i jakości, która (podobnie jak w przypadku chociażby włoskiej arhcitektury) przetrwa lata. Jeśli więc budujesz swoją kapsułową, przemyślaną garderobę, koniecznie sprawdź asortyment brandu Max Mara na MODIVO.