Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety

(Liczba produktów: 0)

Rozmiar
Marka
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów, aby zobaczyć listę produktów.

Kurtki narciarskie, które sprostają każdym warunkom atmosferycznym

Phenix – kurtki narciarskie dla miłośników sportów zimowych

Dla marki Phenix podstawą tworzenia kolekcji zawsze było i wciąż pozostaje bezpieczeństwo użytkowników. By stale doskonalić i dostarczać narciarzom najlepsze produkty, brand przeprowadza cykliczne testy i próby, dzięki którym żadna pogoda nie będzie w stanie zaskoczyć fanów sportów zimowych. W MODIVO.pl znajdziesz sztandarowy produkt marki Phenix – kurtki narciarskie, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym. Te są wykonane z największą starannością i z myślą o wygodzie użytkowników. Wypełnienie kaczym puchem i pierzem chroni ciało przed wychłodzeniem, a wodoodporne tkaniny, które jednocześnie regulują wilgoć i chronią przed wiatrem, zapewniają maksymalny komfort w użytkowaniu. Ponadto, w kurtkach Phenix zastosowano innowacyjne technologie, mające na celu maksymalnie zabezpieczyć narciarzy przed niekorzystną pogodą, m.in. Thunderon® Digenite Thermo – izolacja, która wytwarza ciepło i je zatrzymuje, czy 4 WAY STRETCH – elastyczny materiał, który dba o odpowiednią rozciągliwość tkaniny.

Początki marki Phenix

Marka Phenix powstała w 1953 roku, a jej założycielem był Kauzo Tijima. Doskonała precyzja połączona ze świetną jakością spowodowały, że brand szybko stał się jednym z najlepszych japońskich firm produkujących odzież narciarską. Nienaganna jakość produktów sprawiła, że dzisiaj Phenix stanowi synonim najwyższej klasy asortymentu narciarskiego i kombinacji najlepszych innowacyjnych technologii. To wszystko idzie w parze ze świetnym designem, dzięki czemu brand jest jednym z najchętniej wybieranych przez zarówno miłośników amatorskich zjazdów, jak i profesjonalnych narciarzy i snowboardzistów. Od 1993 roku Phenix jest wyłącznym dostawcą ubrań narciarskich  Norweskiej kadry narodowej Narciarstwa Alpejskiego. Asortyment marki jest testowany w najcięższych warunkach atmosferycznych przez najlepszych narciarzy na świecie i wciąż cieszy się zadowoleniem swoich stałych klientów.