Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Reusch

(Liczba produktów: 1)

Rozmiar
Cena
Marka (1)
Kolor
Typ produktu
Reusch

Rękawice na miarę każdego sportowca

Niemiecka jakość i zachwycająca wytrzymałość, czyli rękawice Reusch

O sukcesie Reusch zadecydowała przede wszystkim niezawodna jakość, która gwarantuje sportowcom bezpieczeństwo. Na przestrzeni lat niemiecki brand zdobył szerokie grono zaufanych klientów, którzy wybierają rękawice Reusch. Te są wykonane z najlepszych materiałów i produktów najwyższej jakości, która przekłada się na odpowiednią wygodę i bezpieczeństwo dłoni. Rękawice są tworzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o to, by ochronne elementy były umiejscowione w najbardziej strategicznych i narażonych na obtarcia miejscach. Nie bez powodu rękawice Reusch uważane są za jedne z najlepszych – poza ochroną przed zimnem podczas uprawiania sportów zimowych, doskonale zabezpieczają kości dłoni oraz palce przed jakimikolwiek stłuczeniami czy złamaniami. W MODIVO.pl znajdziesz rękawice Reusch dla kobiet i mężczyzn.

Historia marki Reusch

Reusch to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1934 roku w Metzingen. Jego nazwa wywodzi się od imienia założyciela – Karla Reuscha. Marka od samego początku zajmowała się produkcją rękawic, które stale udoskonalała. Kolejne testy i innowacyjne rozwiązania miały na celu stworzenie produktu idealnego do nawet  najbardziej ekstremalnych warunków. Tak oto w latach 70. we współpracy z niemieckim bramkarzem Seppem Maierem, Reusch opracowało pierwszą na świecie rękawicę dla bramkarzy, która była w całości pokryta lateksem. Produkt okazał się kamieniem milowym w historii niemieckiej piłki nożnej, zapewniając Niemcom tytuł mistrzów świata, a marce Reusch uznanie, szacunek i zaufanie klientów. Dziś brand wciąż pozostaje liderem na światowym rynku sportowych akcesoriów. Z jego produktów korzystają zawodnicy Pucharu Świata, począwszy od bramkarzy, a kończąc na alpejskich narciarzach.