Produkty: 1041
Pokaż identyfikator wersji

Torebki wieczorowe • Modivo.pl

Markowe torebki wieczorowe w Modivo – wyjątkowy styl w zasięgu ręki

Wychodząc na oficjalną imprezę chowasz do niej puderniczkę, telefon i dopasowujesz ją do kreacji. Torebka wieczorowa to niepozorne akcesorium, które jest ważną częścią stroju i często stanowi element biżuterii. W sklepie internetowym Modivo znajdziesz szeroki asortyment eleganckich torebek, wśród których z pewnością znajdziesz model idealnie dopełniający wyjściową stylizację. Sprawdź jakie torebki wieczorowe oferujemy i z czym je nosić.

Jaki model torebki wieczorowej wybrać?

Jeśli lubisz klasykę, zdecyduj się na wieczorową torebkę kopertówkę. Jak sama nazywa wskazuje ma ona kształt koperty i w zależności od upodobań, możesz trzymać ją w dłoni lub dzięki dopinanemu paskowi zawiesić ją na ramieniu. Najpopularniejszy ostatnio model to torebka wieczorowa puzderko. Ma ona sztywną formę, a wyglądem często przypomina retro szkatułkę na biżuterię. Pasek przy puzderku zastąpiony jest łańcuszkiem. Jeszcze inną opcją będzie torebka o standardowym kształcie, ale w wersji mini z większą ilością ozdobnych detali.

Torebki wieczorowe idealne na specjalne okazje

Torebkę wieczorową warto dopasować do stylu kreacji. Wybrałaś małą czarną i klasyczne szpilki? Postaw na czarną kopertówkę lub, jeśli chcesz urozmaicić prostą stylizację, wybierz złotą lub srebrną torebkę wieczorową – w zależności od koloru biżuterii, którą zamierzasz założyć. Puzderko, a więc ulubiona torebka wieczorowa gwiazd, to doskonałe dopełnienie wyjściowego ubioru. Jeśli Twoja sukienka lub kombinezon są zdobione cekinami czy brokatem, zdecyduj się na stonowaną wieczorową torebkę na łańcuszku, by nie przesadzić z ilością błysku. Z kolei bogato zdobiona kamieniami lub cyrkoniami torebka-puzderko będzie pasować do gładkich sukienek i z pewnością przykuje wzrok gości.