Czapki z daszkiem męskie

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Materiał
Oferta
Produkty: 2340
Pokaż identyfikator wersji

Sportowa albo elegancka – czapka z daszkiem dla ciebie

Już na Dzikim Zachodzie uważano, że prawdziwy mężczyzna powinien mieć nakrycie głowy. I coś w tym jest, bo panowie nadal chętnie kupują tę część garderoby. Oczywiście, w obecnych czasach kowbojskie kapelusze ustąpiły miejsca różnego rodzaju czapkom. Od kilku lar bardzo popularne są zwłaszcza czapki z daszkiem. Czapka z daszkiem to zawsze modne i uniwersalne nakrycie głowy. Dawniej kojarzona ze światem sportu, dzisiaj – dostępna dla każdego. Co więcej, powoli zacierają się granice między modelami eleganckimi i sportowymi. W modzie pod tym względem panuje dużą dowolność, a szeroki wybór czapek pozwala odnaleźć tę wyjątkową. Czapki z daszkiem męskie mają bogaty design, występują w wielu kolorach, a także posiadają ciekawy nadruk lub oryginalne logo projektanta. Taka czapka doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie stroju sportowego, ale nie tylko. Bez problemu można ją dopasować do stylu casual, jak też eleganckiej i bardziej wymagającej prezencji.

Na upalne lato przyda się czarna czapka z daszkiem

Czarna czapka z daszkiem jest absolutnie ponadczasowa. Jest doceniana przez mężczyzn i chętnie noszona, nawet przez cały rok. Jeśli zima jest łagodna, nic nie stoi na przeszkodzie założenia czapki z daszkiem do wielu stylizacji. Ciekawym pomysłem jest na przykład zestawienie jej z wełnianym sportowym płaszczem z kapturem. Oczywiście, czarna czapka z daszkiem idealnie sprawdzi się latem. Jest wprost stworzona do podkreślenia wakacyjnego wyglądu. Nie tylko dodaje luzu i pewności siebie, ale też pełni wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim, czapka z daszkiem chroni głowę przed szkodliwymi promieniami UV. Poza tym, osłania też oczy przed słońcem, co z kolei chroni wrażliwe spojówki i ogólnie poprawia komfort noszącego. Kolejną istotną zaletą czapek jest dobry gatunkowo materiał, który pozwala głowie „oddychać”. Jest to szczególnie ważne latem, przy nadmiernej potliwości ciała. Dzięki specjalnej technologii produkcji, czapki są wytrzymałe, a ich kolory i nadruki trwałe. Czapki z daszkiem są wykonane z materiałów wysokiej jakości, doskonale wyprofilowane i po prostu wygodne.

Czapki z prostym daszkiem – mamy coś dla Ciebie

Czapki znajdujące się w ofercie różnią się kształtem, materiałem, a także uformowaniem daszka. Dzięki temu można bez trudu znaleźć coś dla siebie. Czapki z prostym daszkiem, na przykład chętnie wybierane są przez młodsze pokolenie. Cenią je, między innymi artyści, sportowcy, skate’owcy, a także panowie w różnym wieku, którzy lubią żyć spontanicznie i na luzie. Popularne są też czapki z daszkiem męskie posiadające charakterystyczny nadruk. Wielkość i rodzaj nadruku zależy od osobistych preferencji. Można zdecydować się na czapkę w stonowanych barwach z dyskretnym nadrukiem. Można też – w myśl powiedzenia, że do odważnych świat należy – postawić na oryginalny kształt i kolor czapki. Wzór z przodu też ma znaczenie, zwłaszcza gdy przedstawia logo znanej i lubianej marki. W końcu jest to gwarancją wysokiej jakości i wyjątkowego stylu. Jednym z często wybieranych modeli jest  czapka z daszkiem NY. To nie tylko symbol popularnej firmy New Era. To symbol Nowego Jorku, miasta kojarzącego się ze swobodą, relaksem i dobrą zabawą. Czapka z daszkiem NY to nie tylko czapka, to styl życia!

Czapki z daszkiem męskie – najczęściej zadawane pytania

Jak prać czapki z daszkiem?

Jeśli informacja od producenta pozwala na pranie w pralce, należy ustawić program na pranie delikatne, bez wirowania. Zazwyczaj jednak czapkę z daszkiem pierze się ręcznie przy użyciu delikatnych płynów. Pranie ręczne pozwoli na dłużej zachować kształt i kolor czapki.

Jak dobrać rozmiar czapki z daszkiem?

Należy zmierzyć obwód głowy w najszerszym miejscu, przy pomocy miary krawieckiej. Następnie dopasować rozmiar w centymetrach do rozmiaru podanego na metce czapki. Zazwyczaj czapki z daszkiem posiadają regulację w postaci paska lub rzepu, dzięki czemu mają rozmiar uniwersalny.