Etui męskie

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Wykonanie
Oferta
Produkty: 456
Pokaż identyfikator wersji

Męskie etui na karty kredytowe – zabezpieczenie przed kradzieżą

Etui męskie mogą przybierać różne postaci. Dostępne są zarówno pokrowce na dokumenty i karty kredytowe, jak i na okulary, klucze, telefon czy zegarki. To bardzo szeroka kategoria, lecz wszystkie produkty wchodzące w jej skład mają jeden cel – chronić zawartość przed zniszczeniami, uszkodzeniami czy kradzieżą. Co więcej, gadżety tego typu mogą pełnić nie tylko funkcję zabezpieczającą, ale również podkreślać styl danego mężczyzny. Właśnie dlatego każdy z panów powinien posiadać modne etui.

Karty kredytowe, członkowskie czy karty stałego klienta znajdują się w każdym portfelu i często brakuje na nie miejsca. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w etui męskie na karty kredytowe, które posiada kilka kieszonek, jest niewielkie i prezentuje się elegancko. W dzisiejszych czasach nie wszyscy zabierają ze sobą w różne miejsca portfel, gdyż płatności odbywają się w dużej mierze bezgotówkowo. Wystarczy więc zaopatrzyć się w mniejsze etui, które zniweluje ryzyko zgubienia czy kradzieży karty, a jednocześnie nie zajmie wiele miejsca. Marki, na których produkty warto zwrócić uwagę, to:

  • Peterson,
  • Lacoste,
  • Calvin Klein,
  • Betlewski,
  • Guess.

Męskie etui na okulary i nie tylko – ochrona przed rozbiciem

Chyba każda osoba nosząca okulary miała kiedyś obawy przed ich rozbiciem. Nie jest to trudne – wystarczy chwila nieuwagi czy złe przechowywanie tych akcesoriów. By czuć się spokojniej, warto zaopatrzyć się w praktyczne etui męskie na okulary. Dzięki temu przechowywanie ich w torbie czy plecaku będzie wiązało się z mniejszym ryzykiem. Oczywiście trzeba pamiętać o wyborze najwyższej jakości produktu wykonanego z wytrzymałych materiałów. Można w nim trzymać też okulary przeciwsłoneczne.

Stylowe etui męskie na dokumenty - idealne na biznesowe spotkania

Etui męskie na dokumenty to prawdziwy must have dla panów, którzy często uczestniczą w spotkaniach biznesowych i muszą wywierać dobre wrażenie. Takie etui jest elementem dodającym szyku i elegancji, prezentuje się świetnie i świadczy o klasie mężczyzny. To również rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ umożliwia przechowywanie najważniejszych dokumentów w jednym miejscu – w razie potrzeby wystarczy wyciągnąć ten drobny gadżet i szybko odnaleźć konkretną rzecz, zamiast przeszukiwać w stresie kieszenie lub plecak. W przypadku spotkań biznesowych warto zabrać ze sobą etui męskie na wizytówki, które można wręczyć partnerom lub kontrahentom.

Praktyczne etui męskie na klucze - stylowa alternatywa dla breloka

Klucze to przedmiot, którego zgubienie prowadzi do nie lada kłopotów. Często mogą zapodziać się na dnie teczki lub plecaka, co wywołuje stres i zamieszanie. Etui męskie na klucze pozwoli zapomnieć o tych problemach, a ponadto ochroni przedmioty przed zarysowaniami. Dzięki temu klucze do samochodu, domu czy mieszkania można nosić w jednej kieszeni z telefonem, bez obaw, że ich ostre krawędzie zarysują ekran. Etui stanowi alternatywę dla nudnego breloka.

Etui męskie na zegarki – zadbaj o swoje akcesoria

Zegarki to cenne i na ogół drogie akcesoria, które dodają klasy i elegancji. Trzeba więc o nie dbać, by nie uległy zarysowaniu ani uszkodzeniom. Zabierając czasomierz w podróż, warto zaopatrzyć się w porządne etui męskie na zegarki. Solidny pokrowiec zabezpieczy ten dodatek, dzięki czemu przetrwa on w transporcie bez szwanku. Te i inne rodzaje etui można znaleźć w ofercie sklepu MODIVO. Powinien zapoznać się z nią każdy mężczyzna, któremu zależy na zakupie produktu wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Etui męskie – najczęściej zadawane pytania

Jak wyczyścić przezroczyste etui?

Przezroczyste etui można wyczyścić za pomocą gąbki, wody i mydła. Można też użyć mokrej ściereczki. Dobrze sprawdzą się nawilżane ściereczki do mycia okularów i monitorów.

Jakie etui na telefon wybrać?

Etui na telefon należy dobrać pod kątem swoich preferencji oraz przeznaczenia produktu. Dostępne są np. pokrowce z klapką, które ochronią ekran przed zarysowaniami, jak i modele silikonowe na tył telefonu, zabezpieczające przed wilgocią, kurzem czy piaskiem. Osoby uprawiające jogging powinny zdecydować się na etui do biegania, które można wygodnie umieścić na ramieniu i nie bać się o uszkodzenie urządzenia.