Akcesoria obuwnicze męskie

Produkty: 54
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!
Pokaż identyfikator wersji

Akcesoria obuwnicze męskie

Akcesoria obuwnicze męskie – buty to Twoja wizytówka

Akcesoria obuwnicze to niezbędne wyposażenie szafy z butami. Dzięki nim ochronisz obuwie przed zniszczeniem oraz, jeśli tylko zechcesz, zmienisz ich oblicze, sięgając np. po różnokolorowe sznurowadła i ozdoby. Utrzymanie butów w nienagannym stanie ułatwią też prawidła i odświeżacze, a odpowiednio dobrane wkładki poprawią komfort na co dzień. Wraz z Modivo zadbasz o ulubione buty i będziesz się nimi cieszyć przez lata!

Pasty i impregnaty – zadbaj o estetyczny wygląd obuwia

W tej kategorii znajdziesz pasty, impregnaty i szczotki zarówno do butów skórzanych, jak i do butów z zamszu czy nubuku. To ważne, ponieważ obuwie codziennie narażone jest na kontakt z wodą, błotem oraz zmienną temperaturą. Zimą dodatkowym zagrożeniem jest śnieg, lód i sól. Impregnacja jest jednym z warunków właściwego użytkowania butów. Pamiętając o tym zabiegu znacznie przedłużysz ich żywotność. Skórzane buty wymagają systematycznej impregnacji, natłuszczania i czyszczenia, aby skóra nie traciła walorów estetycznych. Po jakie preparaty sięgnąć? Wybieraj spośród nowoczesnych środków pielęgnacyjnych: kremów, wosków czy past lub sprayów, dzięki którym zadbasz o każdy rodzaj skórzanych butów. Na co dzień stosuj impregnat do butów skórzanych – dzięki niemu skóra nie wyschnie oraz nie stwardnieje.

Odświeżacze do butów – pozbądź się przykrego zapachu

Odświeżacze i dezodoranty zapobiegają rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach stóp. Dezodoranty zwykle mają neutralne zapachy, dające poczucie świeżości oraz czystości. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku butów sportowych, jak i turystycznych.

Prawidła do butów – dlaczego warto z nich korzystać?

Dzięki prawidłom do butów – drewnianym lub plastikowym – zachowasz ich oryginalny kształt oraz unikniesz nieestetycznych zagięć cholewki. Pamiętaj, że prawidła powinny mieć taki sam rozmiar jak Twoja stopa. Dobrze dobrane, odpowiednio napinają cholewkę i szczelnie wypełniają obuwie, dzięki czemu materiał się nie zapada i nie odkształca, a Ty możesz cieszyć się wspaniałym i oryginalnym wyglądem Twoich ulubionych butów.