Produkty: 1691
Pokaż identyfikator wersji

Paski męskie • Modivo.pl

Paski męskie najważniejszym akcesorium dla Panów

Choć pasek męski zakłada się głównie po to, by wygodnie nosić spodnie, to dziś ma on jeszcze jedną funkcję. Jest bardzo istotnym dodatkiem w stylizacji! Odpowiednio zestawiony modny pasek dodaje męskości i klasy. Jeśli poszukujesz markowych pasków męskich do spodni – dobrze trafiłeś! W sklepie internetowym Modivo mamy dla Ciebie szeroki wybór modnych pasków o przeróżnych wykończeniach. Sprawdź, jakimi zasadami kierować się dobierając pasek do ubioru, by wyglądać modnie.

Skórzane paski męskie do spodni eleganckich

Czy wyobrażasz sobie męski garnitur bez paska? Nawet najlepiej skrojony i najbardziej ekskluzywny garnitur będzie wyglądał nieestetycznie bez paska. Jest to równie ważny element garnituru, co krawat czy poszetka. Nie wiesz jaki pasek wybrać? To proste. Do oficjalnego garnituru załóż węższy pasek skórzany z prostokątną klamrą. Najlepiej, gdyby był on lekko błyszczący. W mniej oficjalnych stylizacjach, np. do sportowej marynarki i chinosów, wybierz szerszy pasek skórzany o matowym wykończeniu. Równie ważnym aspektem jest dobór odpowiedniego koloru paska. Musi on mieć ten sam kolor, co buty i pasek od zegarka. W przypadku brązowych pasków męskich skórzanych, inne elementy mogą nieznacznie się różnić, gdyż trudno będzie znaleźć identyczny odcień. Klamra to kolejny element, który musi pasować do reszty. Jeśli zdecydujesz się za srebrną klamrę – postaw na srebrne spinki i kopertę zegarka w tym samym kolorze. Złota klamra nie będzie wyglądać dobrze w połączeniu ze srebrnymi dodatkami.

Paski męskie do spodni casualowych

W ubiorze codziennym możesz pozwolić sobie na bardziej ekstrawaganckie paski. Pasek męski z klamrą o sporych rozmiarach, np. z logo firmy, będzie wyglądać najlepiej do spodni jeansowych i sportowej koszuli. Parciane paski męskie automatyczne są bardzo wygodne, ale zarezerwowane tylko i wyłącznie do sportowych strojów. Do letnich stylizacji z jasnymi spodniami i koszulą lnianą wybierz pasek pleciony, który wygląda jak ręcznie robiony i pasuje do wakacyjnego klimatu. Pamiętaj, że w codziennych stylizacjach również należy łączyć pasek kolorystycznie z innymi akcesoriami męskimi. Dzięki przestrzeganiu tych kilku zasad będziesz zawsze wyglądał modnie i szykownie.