Oferta dla mężczyzn

Produkty: 688
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Ubrania męskie i damskie z militarnym zacięciem

Aeronautica Militare – kurtki, koszulki i akcesoria w militarnym stylu

Włoskie przedsiębiorstwo zaczynało jako niewielka firma zajmująca się dostarczaniem odzieży dla włoskich lotników, w szczególności sztandarowego produktu Aeronautica Militaire – kurtek męskich. Dzisiaj kolekcje marki są przeznaczone nie tylko dla osób specjalizujących się w sportach i zawodach powietrznych, ale dla każdego, kto gustuje w stylu militarnym. Wojskowo-lotnicze zacięcie, w tym emblematy i kolory ziemi zostały zachowane i do dziś stanowią element charakterystyczny dla włoskiego przedsiębiorstwa. Dzisiejsze projekty brandu to nie tylko ubrania dla mężczyzn, ale także dla kobiet. W MODIVO.pl znajdziesz damską linię odzieży, która obraca się w kolorach bieli, czerni, brązu i zieleni. Szczególnie popularne i lubiane wśród kobiet są sportowe produkty Aeronautica Militare – T-shirty – wykonane ze 100 procentowej bawełny i puchowe kurtki. Poza ubraniami, mężczyźni mogą wybierać spośród szerokiej gamy akcesoriów w militarnym stylu, w tym uwielbianych przez panów produktów Aeronautica Militare – czapek bejsbolowych.

Historia marki Aeronautica Militare

Charakterystyczna nazwa Aeronautica Militare i jej logo, przedstawiające walecznego orła wiele mówią o wartościach wojskowych i lotniczych, jakie wyznaje marka. Włoskie przedsiębiorstwo, dziś cieszące się mianem ekskluzywnego, zawdzięcza swoją popularność i ogromny rozgłos bezkonkurencyjnemu mistrzowi krawiectwa – Cristiano Sperotto, który w latach 60. otworzył mały zakład produkujący ubrania ze skóry dla mężczyzn, a niedługo później także dla kobiet. W 1979 roku na czele firmy stanęli synowie Sperotto i rozpoczęli produkcję przemysłową z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych w tamtych latach innowacyjnych technik. Świetnej jakości wyroby skórzane zaskarbiły sobie w niedługim czasie serca tysiąca zadowolonych klientów. Ubrania Aeronautica Militare zdobią oryginalne lotnicze naszywki, które na mocy porozumienia między marką a Włoskimi Siłami Powietrznymi, firma może wykorzystywać w swoich projektach.