Oferta dla mężczyzn EA7 Emporio Armani

Produkty: 1237
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

EA7 Emporio Armani – sportowo-casualowa linia króla włoskiej elegancji

Sportowe ubrania i dodatki wysokiej jakości od EA7 Emporio Armani

EA7 to linia dedykowana osobom, które cenią sobie komfort i wygodę. W tym przypadku są one dodatkowo spotęgowane przez wysoką jakość materiałów. Bluza EA7 Emporio Armani to świetny wybór do różnych stylizacji. Nie trzeba jej nosić w duecie ze spodniami od kompletu. Choć dres EA7 także może być ciekawą opcją do noszenia na co dzień. Kobiety mogą połączyć bluzę nie tylko ze spodniami, ale również z sukienkami i spódnicami. Mężczyźni także mają dużą dowolność w wyborze pasujących modeli – od casualowych jeansów i joggerów po bardziej oficjalne spodnie materiałowe. Pod bluzę można dodać koszulkę tej samej marki. Wśród popularnych ubrań z kolekcji można wymienić też kurtki EA7. Na tym jednak nie koniec. W ofercie dostępne są także dodatki, w tym buty EA7. Obuwie ozdobione charakterystycznym logo to przede wszystkim sportowe modele. Nie brakuje zatem sneakersów EA7 Emporio Armani. Stylizację tej włoskiej marki w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej skompletujesz na MODIVO.

Dołącz do najbardziej stylowej drużyny wszech czasów!

Giorgio Armani wkroczył w świat mody w 1975 roku. W latach 80. stworzył markę Emporio Armani, która była dedykowana młodym klientom i oferowała ubrania ready-to-wear. Pomimo że od jego założenia minęło kilkadziesiąt lat, to designer wciąż sam go dogląda. Co więcej projektant nie zdecydował się na dołączenie do jednego z wielkich koncernów. Pozostał niezależny i bez skrępowania może realizować własną wizję włoskiej mody. Pomimo że Giorgio Armani słynie z tworzenia eleganckich strojów w biznesowym stylu, to w swoim portfolio ma też linię dla miłośników sportowo-casualowych stylizacji. EA7 Emporio Armani to nie tylko stroje, które może ubrać każdy, kto chce się poczuć swobodnie i komfortowo. Ubrania z tą metką noszą także sportowcy. Wśród nich jest reprezentacja mediolańskiej drużyny koszykarskiej Olimpia Milano, której Giorgio Armani jest właścicielem. W 2012 roku projektant stworzył też stroje dla reprezentacji Włoch, która została nazwana najbardziej stylową drużyną wszech czasów.