Oferta dla mężczyzn KARL LAGERFELD

Produkty: 644
Pokaż identyfikator wersji

Ekstrawagancja zmieszana z gustowną modą to znaki rozpoznawcze marki KARL LAGERFELD

Sam o sobie mówił: chodząca metka, Labelfeld - w ten lekko ironiczny sposób nawiązywał do faktu, że jego imię i nazwisko to generująca ogromne dochody marka. Współpracował z największymi brandami i sieciówkami na świecie. Globalną popularność zyskał, kiedy w 1983 roku został dyrektorem kreatywnym domu mody Chanel. To właśnie Lagerfeld uczynił z Chanel najbardziej dochodowego producenta w sektorze luksusowej mody. Udało mu się to osiągnąć dzięki rozbuchanym, spektakularnym pokazom, ale też ukłonie w kierunku młodszej części publiczności. Pracę w Chanel godził z zarządzaniem autorską marką nazwaną jego imieniem i nazwiskiem. Markę charakteryzuje połączenie nowoczesnego wzornictwa z rockowym pazurem, geometryczne, czyste formy, graficzne połączenie kolorów oraz… motywy z ukochaną kotką projektanta - Choupette.

Oferta marki KARL LAGERFELD: torebki, ubrania i buty, które wyszły spod ręki wirtuoza mody

W ofercie MODIVO dostępne są najwyższej jakości produkty marki KARL LAGERFELD: torebki, buty, ubrania i akcesoria. Projekty mistrza mody charakteryzuje ekstrawagancja i minimalizm, które skradają serca odważnych, pewnych siebie kobiet. Ubrania brandu KARL LAGERFELD nawiązują do stylistyki Medemoiselle Coco, której sztandarowy mix bieli i czerni stanowi element rozpoznawalny marki. Nowatorskie podejście projektanta do klasyki i ponadczasowości zaowocowało także wprowadzeniem w kolekcje innych, nieco śmielszych kolorów, takich jak granat czy czerwień. W ofercie MODIVO znajdziesz także buty KARL LAGERFELD: wybieraj spośród designerskich sneakersów o masywnych fasonach, ultra-modnych klapków z podobizną Choupette czy czarnych botków z nutą elektrycznego pazura. Na ogromną uwagę zasługują też torebki projektanta – metaliczne kopertówki, urocze mini-torebki z podobizną kotki czy eleganckie shopperki w bieli lub czerni.

Historia czarno-białego brandu, czyli jak powstała marka KARL LAGERFELD?

Karl Otto Lagerfeld urodził się 1933 roku w Niemczech, gdzie zabłysnął jako wizjoner, projektant i fotograf. Do apogeum kariery mistrza mody zalicza się stanowisko dyrektora artystycznego domu mody Chanel, które piastował przez ponad trzy dekady, aż do końca życia. Nowatorskie podejście do mody i nadawanie eleganckim projektom nuty ekstrawagancji dodały marce Chanel blasku, który spotkał się z entuzjastycznym odbiorem wśród młodych klientów. KARL LAGERFELD to autorska marka powstała na skutek geniuszu mistrza mody. Jego kolekcje cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami, ciekawymi printami i rockowym akcentem. Projekty sygnowane imieniem i nazwiskiem niemieckiego projektanta są obfite w ciekawe połączenia kolorystyczne, geometryczne wzory i komiksowe motywy przedstawiające wizerunek Karla i jego ukochanej kotki Choupette.