Produkty: 202
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Sandały męskie • Modivo.pl

Sandały męskie – miejskie i sportowe buty na lato

Męskie sandały to idealny rodzaj butów na gorące lato. Zapewnią odpowiednią wentylację stopy poprzez jej odkrycie, jednocześnie podkreślając letnią stylizację. W ofercie Modivo znajdziesz zarówno miejskie modele, do których możesz założyć nawet lnianą marynarkę, jak i te sportowe, przeznaczone do trekkingu czy aktywnego zwiedzania ciepłych krajów.

Miejskie sandały dla panów

Skórzane sandały męskie w ostatnim czasie biją rekordy popularności na światowych wybiegach. W ekstremalnie odważnych zestawieniach modele zakładają je do garniturów ze spodniami kończącymi się nad kolanem. Inspiruj się nimi, lub twórz własne stylizacje w oparciu o sprawdzone zasady łączenia takich butów. Sandały męskie z naturalnej skóry wyglądają wyjątkowo dobrze w towarzystwie białej, lnianej koszuli i szortów typu chinos. Możesz też lekko odwrócić stylizację i założyć do nich bawełniany T-shirt w marynarskie paski i jasne lniane szorty. Lekko podwinięte materiałowe spodnie i prosta, lniana koszula, np. w kolorze błękitu, to wersja dla Ciebie, jeżeli nawet latem nie lubisz odsłaniać nóg.

Sportowe sandały męskie

Za oknem słońce przygrzewa a Ty wybierasz się na górską wędrówkę lub aktywny urlop połączony z intensywnym zwiedzaniem? Zaopatrz się w męskie sandały sportowe! Wśród nich możesz wybrać zarówno modele trekkingowe jak i turystyczne. Obie opcje zapewnią stabilne ułożenie stopy, zabezpieczenie przed jej obtarciami i wentylację, która w czasie wysokich temperatur jest przecież na wagę złota.