Juicy Couture - odzież i obuwie

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Multipak
Typ produktu
Materiał
Produkty: 103
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Fenomen welurowego dresu – poznaj historię marki Juicy Couture 

Marka Juicy Couture powstała w 1996 roku w USA, w Kalifornii. Jej założycielki, Gela Nesh-Taylor i Pamela Skaist-Levy, miały na starcie jedynie 200$ i zainwestowały je w produkcję designerskich T-shirtów. Prawdziwy przełom nastąpił w 2001 roku, kiedy do asortymentu Juicy Couture włączono welurowe dresy. Intensywne kolory i logo zdobione kryształkami Swarovskiego w połączeniu z miękkim materiałem sprawiły, że zarezerwowane dotychczas dla sal gimnastycznych komplety, zaczęto nosić także na ulicy. Ogromną rolę w popularyzacji Juicy Couture odegrały gwiazdy z Paris Hilton i Nicole Richie na czele. Celebrytki, w swoim programie „Proste życie” zmagały się z codziennością życia na farmie w welurowych kompletach. Wkrótce o dresach Juicy Couture marzyła każda dziewczyna. Do grona największych fanek Juicy Couture można zaliczyć również Britney Spears, Kim Kardashian czy Jennifer Lopez. 

Ubrania Juicy Couture: bluzy z ozdobnymi zamkami, topy, welurowe spodnie dresowe i wiele innych! 

Mocne kolory, ekscentryczność i wygoda – tak w kilku słowach można opisać ubrania Juicy Couture. Bluzy z zapięciem na ozdobny zamek i spodnie dresowe z szerokimi nogawkami sprawiły, że welurowe dresy Juicy Couture stały się symbolem lat 90. i początku XXI wieku. Obecnie marka przeżywa prawdziwy renesans, a to wszystko za sprawą powrotu trendów z lat 2000. W sklepie internetowym MODIVO, oprócz kompletów dresowych, znajdziesz także topy Juice Couture, welurowe szorty, dopasowane sukienki z logo wysadzanym kryształkami Swarowskiego oraz piżamy utrzymane w stylistyce produktów marki. Poza ubraniami w całej gamie kolorystycznej, Juicy Couture oferuje także perfumy, obuwie biżuterię i inne akcesoria.