Wybierz kategorię, żeby rozpocząć zakupy

Twoja kariera w Modivo

Modivo to nowoczesna platforma sprzedażowa, specjalizująca się w modzie premium. 


Modivo jest częścią grupy kapitałowej eobuwie.pl – dzięki temu czerpiemy z wieloletniego doświadczenia i know-how zgromadzonych przez eobuwie.pl. Z dumą możemy powiedzieć: kreujemy rzeczywistość w eCommerce! 


eobuwie.pl doceniają fachowcy z branży, partnerzy oraz Klienci, którzy wielokrotnie wyrazili swoje uznanie, przyznając nam prestiżowe nagrody. 


Naszym atutem jest różnorodność – do zespołów zapraszamy zarówno ludzi młodych, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej, jak i doświadczonych ekspertów w poszczególnych dziedzinach. Wierzymy, że wszyscy możemy wiele nauczyć się od siebie nawzajem.Co Tobie możemy zaoferować?


• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Komfortowe biuro Parking rowerowy (w niektórych lokalizacjach)

• Program sportowy oraz prywatną opiekę medyczną

• Atrakcyjne rabaty pracownicze na ofertę Modivo i eobuwie.pl


Na co dzień pracujemy w Zielonej Górze i tutaj bije nasze serce. Mamy także biura w Warszawie i we Wrocławiu, a w przyszłości chcemy na stałe zawitać do kolejnych miast. 


Jeżeli szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy, moda to Twoja pasja, rozumiesz i czujesz eCommerce, a pojęcia “customer experience”, “storytelling” czy “path to purchase” wywołują u Ciebie uśmiech i napędzają do działania, już dzisiaj wyślij nam swoje CV. 


Sprawdź nasze oferty!


Do zobaczenia w Modivo! 

Zyskaj 40 zł na zakupy
Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz promocjach.