Wybierz kategorię, żeby rozpocząć zakupy

Teczki 2020 • Kobiety • Modivo.pl

Teczki damskie – biurowy niezbędnik

Teczka to praktyczny dodatek do pracy i akcesorium, które doda Ci elegancji oraz podkreśli profesjonalny wizerunek. W sklepie internetowym Modivo dostępnych jest wiele modeli, wśród których znajdziesz teczkę idealną dla siebie.

Dzięki teczce biznesowej organizacja stanie się łatwiejsza 

Teczki damskie na dokumenty cechują się regularnym, prostokątnym fasonem, który umożliwia wygodne przenoszenie dokumentów w standardowym formacie A4 – dzięki temu masz pewność, że nic ważnego się nie pognie oraz nie zachlapie. Jeśli lubisz być dobrze zorganizowana, a Twój zawód wymaga noszenia teczki wypełnionej drukami i notatkami, wybierz teczkę wyposażoną w odpowiednią liczbę różnego rozmiaru kieszeni. Dzięki nim posegregujesz dokumenty, a także znajdziesz odpowiednie miejsce dla wizytówek, kalendarza czy pióra. Z powodzeniem do teczki, oprócz dokumentów, włożysz również tablet czy niewielkiego laptopa.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie teczki? 

Jeżeli dużo podróżujesz lub bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, wybierz teczkę biznesową z dobrze wyprofilowaną rączką ułatwiającą przenoszenie. Dobrym rozwiązaniem jest także wybór teczki, która posiada dodatkowe uchwyty do zaczepiania naramiennego pasa, znajdujące się po zewnętrznych stronach rączki. Chcesz bezpiecznie przechowywać ważne dokumenty: pisma, akta lub umowy? Koniecznie zwróć uwagę na zapięcie. Możesz zdecydować się na teczkę z klapą zapinaną na magnesy lub klasyczny suwak. Dla bardziej wymagających kobiet polecamy aktówkę damską zamykaną na szyfr. Dobra teczka powinna być wykonana z usztywnianego materiału – poliestru, skóry czy ekoskóry. Oprócz wytrzymałości, bardzo ważne jest, aby teczka pasowała do Twojego stylu ubierania się. W Twojej pracy obowiązuje biznesowy dress code? Twój wybór powinien paść na skórzaną teczkę w kolorze czarnym lub brązowym, która będzie pasować do wielu eleganckich stylizacji.

Zyskaj 40 zł na zakupy
Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz promocjach.