Modivo.pl a koronawirus: bezpieczeństwo przede wszystkim!

W obliczu zagrożenia koronawirusem wszyscy musimy dostosować nasze funkcjonowanie, w taki sposób, żeby chronić ludzi wokół nas. Ponieważ zależy nam, żebyście nadal mogli robić zakupy w jak najwygodniejszy i jak najbezpieczniejszy sposób.


Wprowadziliśmy zabezpieczenia chroniące tak klientów, jak naszych pracowników.


 • nasze centrum logistyczne jest codziennie dezynfekowane kilka razy na dobę;
 • wszyscy pracownicy mający kontakt z Waszymi przesyłkami pracują w rękawiczkach;
 • stosujemy dodatkowe środki dezynfekcyjne, badamy temperaturę każdego pracownika centrum logistycznego przed rozpoczęciem pracy;
 • kontrolujemy ściśle realizację zaleceń profilaktycznych w naszym zespole - higiena i dezynfekcja;

Ze względu na procedury bezpieczeństwa jakie wprowadziliśmy dla ochrony naszych pracowników czas wysyłki może wydłużyć się o ok. 2-3 dni, a realny czas dostawy o ok 4-5 dni.

W tym trudnym okresie - gorąco prosimy o wyrozumiałość!
.


W trosce o Was jak i o naszych partnerów z firm kurierskich, gorąco zachęcamy do:


 • rezygnacji z formy płatności przy odbiorze (w celu zmniejszenia liczby kontaktów z kurierami);
 • dokonywania płatności z góry, przelewem lub kartą;

Wraz z rozprzestrzenianiem się liczby zakażeń koronawirusem, rośnie zainteresowanie zakupami przez internet.


Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w systemie zmianowym, żeby obsłużyć zamówienia tak płynnie i tak sprawnie, jak dotychczas.


Podejmujemy dodatkowe środki zabezpieczeń naszych pracowników, produktów i przesyłek. Nieważne jak wymagająca będzie sytuacja, będziemy pracować dla Was - naszych klientów i zapewniać Wam niezmiennie wysoką jakość obsługi.


Na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i bezzwłocznie wprowadzamy zalecenia.


O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy informować Was na bieżąco.


Zasady pracy w modivo.pl


Jak wszyscy dzisiaj staramy się jak najszybciej odnaleźć w nowej sytuacji. Jesteśmy zmobilizowani i zmotywowani, żebyście nie dostrzegli żadnej różnicy w płynności obsługi i jakości kontaktu z nami.


Jednocześnie, pragniemy poinformować naszych partnerów, klientów i obserwatorów, o wdrożeniu szeregu działań, wspierających powstrzymywanie rozprzestrzeniania się wirusa i realizację zasady znacznego samoograniczania się obywateli (social distancing).


 • wszyscy pracownicy mogący wykonywać pracę zdalnie, pracują z domów;
 • dotyczy to również autobusów, którymi przewozimy pracowników;
 • wszyscy pracownicy mający kontakt z Waszymi przesyłkami pracują w rękawiczkach;
 • stosujemy dodatkowe środki dezynfekcyjne, badamy temperaturę każdego pracownika centrum logistycznego przed rozpoczęciem pracy i w połowie trwania zmiany;
 • kontrolujemy ściśle realizację zaleceń profilaktycznych w naszym zespole, powołaliśmy specjalne stanowiska koordynatorów, czuwających nad przestrzeganiem procedur, aktywnie pracujących na każdej zmianie;

Zachęcamy wszystkich klientów do przestrzegania procedur profilaktycznych i o pozostanie w domach, do czasu zakończenia zagrożenia epidemicznego.