Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł
Modivo express: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0
Live z okazji Black Friday!
Zapraszamy w czwartek 25.11 o godz. 19:00

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy LIVE! Stylistka Malwina Wędzikowska i Przemysław Śmielak z MODIVO podpowiedzą, na co warto polować w ramach akcji Black Friday. Podczas wydarzenia czekają na Was dedykowane rabaty, dostępne WYŁĄCZNIE PODCZAS TRWANIA LIVE. Pokażemy też ponadczasowe stylizacje, stworzone z produktów przecenionych na Black Friday. To będzie jedyny w swoim rodzaju LIVE, pełen modowych inspiracji i wielkich okazji. Nie może Was na nim zabraknąć! Startujemy 25 listopada o godzinie 19:00. Do zobaczenia na Instagramie MODIVO

Prowadzący:

Milena Bekalarska

Malwina Wędzikowska

Jedna z najbardziej cenionych polskich stylistek, ubiera wiele gwiazd i osobowości. Malwina jest też kostiumografką i prezenterką telewizyjną. Na Instagramie śledzi ją ponad 100 tysięcy fanów.

Aleksandra Szol-Tułecka

Przemysław Śmielak

Stylista, pasjonat mody, szycia oraz projektowania odzieży. Na co dzień doradca wizerunkowy w salonie stacjonarnym eobuwie.pl X MODIVO. Klientki doceniają go za kreatywność i pomysłowość w tworzonych stylizacjach.

Prezentowane produkty

W tym miejscu wyświetlimy produkty, które pojawią się w filmie.