na ten produkt od naszego Partnera z MODIVOclub GOLD
Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Możliwe, że masz do wykorzystania różne kody promocyjne, które się nie łączą. Wpisz ten, który jest dla Ciebie korzystniejszy lub wykorzystaj kody w osobnych zamówieniach.
Informacje o produkcie
Informacje o produkcie
Opis produktu
Klasyczny naszyjnik z pozłacanego srebra, żmijka 2,5mm. Kolekcja VINTAGE.
Ten klasyczny naszyjnik o skomplikowanym splocie zwanym „żmijką” . To model idealny do noszenia przez cały rok, ponadczasowy, zawsze efektowny i aktualny. Dobrze czuje się duetach, zarówno klasycznie – np. ze złotymi, delikatniejszymi łańcuszkami, jak i awangardowo – ze srebrnym,” łańcuchem o grubych oczkach. Ten typ naszyjnika, który można nosić klasycznie, pozując na ikonę kina”, albo bardziej po wariacku - z kolorowymi koralikami – jak „dziewczyna z sąsiedztwa”.
Świetnie czuje się w parze z dłuższym i grubszym łańcuszkiem o tym samym splocie – to połączenie jest totalnie HOT! Srebro próby 925 pokryliśmy 24 karatowym złotem. Regulowane zapięcie pozwala osiągnąć długość od 35 cm do 43 cm.