Oferta Femilet by Chantelle

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
W zestawie
Materiał
Produkty: 69
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Luksusowa bielizna powstała w hołdzie ku kobietom i naturze

Femilet by Chantelle – skandynawska bielizna z naturalnych tkanin

Femilet to jedna z czterech marek własnych popularnego, francuskiego brandu bieliźnianego – Chantelle. Uznana za ulubioną bieliznę ceniących sobie jakość Europejek, Femilet zachwyca naturalnymi materiałami. Produkty brandu powstają w szacunku dla otaczającego nas środowiska, a bieliznę wyróżniają ekologiczne i naturalne tkaniny oraz perfekcyjne dopasowanie do różnych kształtów i rozmiarów. Femilet to mieszanka francuskiej nonszalancji, skandynawskiego designu i klasycznych kolorów. Kolekcja została stworzona z myślą o naturze i kobietach – ich wygodzie, komforcie i luksusie.

Femilet – ekologiczna bielizna dla wymagających kobiet

Bielizna Femilet by Chantelle jest przede wszystkim funkcjonalna, a wysokogatunkowe materiały zapewniają kobietom maksymalny relaks i komfort. Na MODIVO znajdziesz asortyment Femilet, uosabiający elegancję, styl, jakość i zmysłowość. Marka proponuje wygodne modele zarówno na dzień (Lifewear), jak i na noc (Nightwear). Oferta Femilet to przede wszystkim kobiece szlafroki oraz wygodne, bawełniane podkoszulki i legginsy. Jako, że kolekcję stworzono z myślą o środowisku naturalnym, to jej produkty pojawiają się w klasycznych kolorach ziemi, szarościach, bieli i czerni. Femilet to wybór numer jeden dla wszystkich pań, które pragną połączyć naturalna klasykę z wyjątkową wygodą.