Oferta La Martina

Produkty: 116
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!
Pokaż identyfikator wersji

La Martina – ubrania sportowe i eleganckie

"Klasa" może nam się kojarzyć z eleganckimi ubraniami wieczorowymi. Nie jest jednak powiedziane, iż ubrania sportowe również nie mogą być esencją tego, z czym wspomnianą klasę utożsamiamy. Co jeśli dodatkowo wspomnimy, iż jedne z najbardziej eleganckich i ekskluzywnych ubrań na rynku były inspirowane grą... polo? Tak powstała znana i szanowana marka argentyńska La Martina, którą każdy powinien poznać. 

Ekskluzywność i luksus promowany przez markę La Martina to przede wszystkim wygoda, funkcjonalność i dopracowanie detali. Początkowo firma zajmowała się produkcją skórzanych wyrobów potrzebnych do gry w polo, jak siodła i buty, jednak asortyment uległ znacznemu poszerzeniu, dedykowanemu już nie tylko dla profesjonalnych sportowców. Moda promowana przez La Martina jest dla każdego i pozwala poczuć się elegancko, wykorzystując w stronie produkcyjnej tradycje sportowe. Dzięki temu Twoja garderoba może wypełnić się elementami premium, a Ty nie musisz rezygnować z komfortu ich użytkowania. Wszelkie inspiracje pozyskane na początku powstania marki i uzupełniane o współczesne, kosmopolityczne spojrzenie sprawia, iż każdy element ubioru tworzy małą historię - od T-shirtów po buty La Martina

Moda na co dzień od marki La Martina

Kolekcje marki pozwalają cieszyć się jej tworami nie tylko "na wybiegu" lub w wytwornym ogrodzie, ale przede wszystkim w sytuacjach codziennych. Dzięki La Martinie nie musimy rezygnować z wygody i luksusu. Każda bluza La Martina, znaczna ze względu na charakterystyczne logo, to kawałek naszego własnego komfortu, uzupełnionego o estetyczne wykończenie stylizacji. Najważniejsze są detale, a te świetnie niuansują kolekcje i wprowadzając balans między tym co elitarne oraz funkcjonalne. W taki sposób w La Martina koszula - nawet najprostsza w fasonie - staje się niebywałym skrawkiem modowego wszechświata. 

La Martina – ciesz się doskonałymi ubraniami dzięki MODIVO

MODIVO pozwala obszernemu gronu klientów bliżej poznać oferowane przez La Martinę ubrania. Tym samym gwarantuje im satysfakcję z zakupów i ich długotrwałego użytkowania - w najwyższym poczuciu wygody oraz elegancji. Szafa każdego z nas powinna być otwarta na propozycje marki, produkującej ponadczasowe klasyki, wprowadzające powiew ekskluzywności, bez zbędnej ostentacji. Kurtka La Martina jest świetnym sposobem, by poznać jakość brandu i zaopatrzyć się w element garderoby, który zostanie z nami na długie lata. Po tym zakupie z pewnością będziemy chcieli wrócić po więcej. Na szczęście, na klientów czeka szeroki wybór, zróżnicowany fasonami i kolorystyką. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy już skompletujemy w garderobie podstawowe części ubioru, pora pomyśleć o akcesoriach i dodatkach. Perfumy o kwiatowo-drzewno-piżmowej nutce przypadną do gustu wszystkim, którzy kochają klasykę, a czapka La Martina to zapewne dopiero początek poznawania dodatków marki. 

La Martina – najczęściej zadawane pytania

La Martina – co to za marka?

Marka wywodząca się z Argentyny, założona w 1986 roku, została zainspirowana grą polo. Znana z serii ubrań (sportowych oraz rekreacyjnych) i dodatków oraz perfum, w których inspiracja polo jest widoczna nie tylko dzięki logo, ale dzięki składom zapachowym. Marka łączy w sobie to, co najlepsze z tradycji oraz nowoczesności i tym zjednuje sobie serca kolejnych zainteresowanych.