Manebi - odzież i obuwie

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Materiał
Płeć
Produkty: 184
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Espadryle damskie stanowiące ukłon ku przygodzie, słońcu i wakacjom

Espadryle Manebi, klapki i snekaersy, które podbiły serca setek tysięcy kobiet 

Na przestrzeni lat Manebi ukształtowało swój wizerunek jako letni, plażowy i wakacyjny. Produkty marki są znane dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi, ale także niezwykłej wygodzie i precyzji wykonania. O jakości espadryli Manebi świadczy tradycyjna, ręczna technika wykonania i podeszwa, którą w całości produkuje się z naturalnej juty zapewniającej doskonałą wentylację i pozwalającej stopie oddychać. Dlatego też obuwie od Manebi idealnie sprawdza się podczas nawet największych upałów Poza wygodą i wyglądem, buty Manebi mają kolejną ważną zaletę, którą jest wytrzymałość. To obuwie na lata, które przy odpowiednim poszanowaniu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Marka mocno zwraca uwagę na skład obuwia, dlatego wszystkie materiały pochodzą od renomowanych dostawców i są dokładnie wyselekcjonowane. Dzięki włoskiemu pomysłowi i hiszpańskiemu wykonaniu, produkty Manebi zasługują na miano butów najwyższej jakości.

Jak powstała marka Manebi?

Manebi to marka obuwia dla kobiet, a przede wszystkim espadryli, produkowanych przez ekspertów w Hiszpanii, której projekty powstają w Mediolanie. Historia Manebi jest ściśle związana z miłością do letnich przygód i najdalszych podróży. Pomysł na jej założenie powstał na brzegu Lazurowego Wybrzeża, gdzie grupa przyjaciół szukała pomysłu na buty, które zadowolą poszukiwaczy przygód zarówno na plaży, jak spacerze po mieście, a nawet podczas podróży dookoła świata. To miały być buty, które można nosić od świtu do zmierzchu, z pełną swobodą i beż żadnych odcisków. Tak powstał pomysł na zaprojektowanie espadryli Manebi, które miały być butami zdającymi egzamin w czasie każdej podróży. Dzisiaj w ofercie marki znajdziesz także inne obuwie, takie jak klapki czy sneakersy, które łączą w sobie wygodę i komfort noszenia. Filozofią marki jest tworzenie produktów na każdą okazję, dlatego buty Manebi możesz spakować do wakacyjnej walizki lub wyruszyć w nich na podbój miejskiej dżungli.