Oferta Rains

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
W zestawie
Materiał
Produkty: 286
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Rains  – wodoodporne ubrania i dodatki w najlepszym stylu

Asortyment Rains: kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe, kamizelki, spodnie i akcesoria 

Ubrania i dodatki marki Rains cechuje minimalistyczny design połączony się z ochroną przeciwdeszczową.  Brand od początku bazował na zakorzenionym w kulturze skandynawskiej zamiłowaniu do prostoty, elegancji i funkcjonalności. W bogatej ofercie marki znajdziesz kurtki przeciwdeszczowe Rains damskie, męskie i modele unisex w całej palecie barw. Dla wielbicieli klasyki dobrym wyborem będzie wodoodporny płaszcz w czarnym lub beżowym kolorze, natomiast miłośniczki i miłośnicy trendów docenią modele w pomarańczowym czy pistacjowym odcieniu. Marka Rains posiada w swoim asortymencie okrycia na każdy sezon, które znajdą zastosowanie zarówno podczas codziennych, miejskich zmagań, jak i wśród trudnych warunków w terenie. Skandynawski brand oprócz kurtek i płaszczy oferuje także dodatki – plecak Rains, nerka, portfel czy przeciwdeszczowy bucket hat  to funkcjonalne akcesoria wyróżniające się minimalistycznym designem.  

Historia marki Rains

Rains to skandynawska marka powstała w 2012 roku w Danii, która udowadnia, że wodoodporne ubrania i dodatki mogą wyglądać dobrze. Projektanci marki, nieustannie inspirowani warunkami pogodowymi w Skandynawii, postanowili zmienić negatywne myślenie o deszczu i stworzyć elegancką, a jednocześnie minimalistyczną odzież przeciwdeszczową. Pierwszym produktem Rains było zaprojektowane w nowatorski sposób ponczo. Do jego produkcji użyto materiału gwarantującego nieprzemakalność do 4 000 mm słupa wody. Chwilę później powstała pełna wodoodporna kolekcja, w której znalazły się płaszcze przeciwdeszczowe Rains, wodoodporne kurtki zimowe, pikowane kamizelki, a także torby i plecaki. Dzisiaj każda kolekcja bazuje na podstawowych krojach i wzbogacana jest to o nowe kolory i wzory. Wszystkie produkty Rains są wegańskie i wolne od szkodliwych substancji. Marka stosuje także materiały powstałe z recyklingowanego plastiku.