Oferta Uvex

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Materiał
Sport
Produkty: 180
Pokaż identyfikator wersji

Uvex – najwyższej jakości akcesoria sportowe

Kaski Uvex wykorzystywane są w wielu różnych dyscyplinach sportowych. Jeździectwo, kolarstwo, narciarstwo - wszystkie osoby zaangażowane w te aktywności, znają tę markę i cenią jej produkty. Jednak firma ta zajmuje się nie tylko produkcją ochronnych nakryć głowy. Również gogle, czy okulary Uvex są chętnie wybierane i doceniane w sportowym świecie. Historia przedsiębiorstwa sięga lat 30 ubiegłego wieku. Siedziba znajduje się w Niemczech, a pierwszym wypuszczonym na rynek produktem były właśnie gogle. W fabrykach zatrudniani są jedynie profesjonaliści, którzy czuwają nad przestrzeganiem standardów jakości i bezpieczeństwa. Producenci regularnie testują swoje kaski, ochraniacze i okulary, aby wypuszczać na rynek jedynie modele, które sprzyjają ochronie życia i zdrowia podczas uprawiania sportów.

Kaski dla całej rodziny od firmy Uvex

Kaski rowerowe Uvex - podobnie jak te dedykowane jeźdźcom czy narciarzom - dostępne są w wielu różnorodnych wariantach i rozmiarach. Rekreacyjne uprawianie kolarstwa czy jeździectwa staje się coraz bardziej popularne. Całe rodziny spędzają swój czas wolny na świeżym powietrzu wybierając się na ścieżki rowerowe, a zimą na stoki narciarskie. Szeroki asortyment marki Uvex sprawia, że zarówno rodzice, jak i dzieci, mogą znaleźć idealnie dopasowany kask. Wiele nowoczesnych modeli posiada system ochrony przed wstrząśnieniem mózgu, a także układ otworów wentylacyjnych, który zapobiega nadmiernemu poceniu się skóry głowy. Dobrej jakości kask i okulary na rower Uvex, sprawiają, że wycieczki są nie tylko bezpieczne, ale też komfortowe. Dobre dopasowanie nakrycia głowy zapobiega dyskomfortowi - nawet podczas wielogodzinnego użytkowania - a okulary przeciwsłoneczne Uvex zdecydowanie zwiększają komfort podczas letnich, słonecznych dni.

Przygotuj się na letnie wojaże razem ze sklepem MODIVO i marką Uvex

Sklep internetowy MODIVO.PL oferuje szeroki wybór produktów od marki Uvex. Okulary Uvex Sportstyle, podobnie jak zimowe gogle narciarskie Uvex, są niezwykle praktyczne. Dodatkowo, cechują się estetycznym designem, który umożliwia skompletowanie atrakcyjnej, sportowej stylizacji. Dobre jakości okulary przeciwsłoneczne są wręcz niezbędne podczas letnich, gorących dni. Chronią przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Tym samym przynoszą wiele korzyści dla profilaktyki zdrowia narządu wzroku. Użytkownicy cenią sobie letnie okulary na rower za doskonałe dopasowanie do twarzy. Stwarzają poczucie stabilności, a dodatkowo zakrzywione soczewki dają możliwość szerszego pola widzenia, które zwiększa stopień bezpieczeństwa podczas poruszania się po ruchliwych trasach. Uvex oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów, które doskonale sprawdzą się podczas uprawiania letnich dyscyplin sportowych. Są chętnie wybierane ze względu na atrakcyjny design i spełnianie obowiązujących norm bezpieczeństwa. 

Uvex – najczęściej zadawane pytania

Uvex – czy to dobre kaski?

Kaski Uvex - dedykowane zarówno kolarzom, jeźdźcom, jak i narciarzom - spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Ich ergonomiczny kształt, atrakcyjny design i przemyślany system wentylacji, gwarantują komfort i wygodę użytkowania.

Uvex – co to za marka?

Uvex to marka, której siedziba znajduje się w Niemczech. Została założona w pierwszej połowie XX wieku i początkowo zajmowała się produkcją gogli. Obecnie w asortymencie znajdują się również okulary przeciwsłoneczne, kaski oraz ochraniacze.