Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Informacje o produkcie
Opis produktu
Wybierz śniegowce damskie marki EMU Australia i poczuj prawdziwą harmonię między stylem a funkcjonalnością! Wykonane z naturalnej skóry owczej, wyróżniają się doskonałymi właściwościami termicznymi, a dzięki ociepleniu kożuchem merynosów oferują wyjątkowe ciepło i miękkość. Wodoodporna technologia Water Resistant chroni stopy przed wilgocią, a lekka podeszwa EVA zapewnia komfort i amortyzację na każdym kroku. To idealne śniegowce na zimowe dni – praktyczne, trwałe i niezwykle wygodne! Wzbogać swoją garderobę o ten niezawodny model i ciesz się komfortem w każdą pogodę.
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania m.in. podeszew obuwia, ochraniaczy, czy kasków.
Pianka EVA posiada wysoki poziom wyporności oraz odporności na nasiąkanie wodą, charakteryzuje się lekkością i wysoką elastycznością. Głównym zadaniem tworzywa jest zapewnienie ochrony i izolacji.