Poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych marki GOG, HEAD-FIT umożliwia dopasowanie okularów do indywidualnego kształtu głowy.
Specjalna powłoka zapobiegająca osadzaniu się wody na powierzchni soczewki. Krople wody swobodnie spływają po powierzchni soczewki nie zamazując obrazu. Soczewki z powłoką hydrofobową są również antystatyczne, co zwiększa wygodę ich czyszczenia z kurzu i drobnych osadów.
Powłoka gwarantująca zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i redukująca odblaski, co znacznie wpływa na komfort widzenia.
TR90 grilamid charakteryzuje się zwiększoną elastycznością przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości. Oprawy okularów przeciwsłonecznych wykonanych z grilamidu są ultralekkie i hipoalergiczne.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.