Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (17)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Te stylowe trampki od renomowanej marki KARL LAGERFELD to doskonały wybór dla kobiet, ceniących sobie modę i wygodę. Wykonane z wysokiej jakości materiału tekstylnego łączą nowoczesny design z funkcjonalnością, idealnie wpisując się w codzienne i casualowe stylizacje. Ich unikalny styl sprawia, że stanowią one świetny dodatek do każdej garderoby, a przy tym zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Podkreśl swój indywidualny charakter i sięgnij po trampki, które łączą w sobie klasę i wygodę! Wybierz KARL LAGERFELD i baw się modą na własnych zasadach.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (17)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 5 na 5
Monika
2026-05-22
Super,wygodne,polecam
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2026-05-14
Buty cudowne💯. Bardzo wygodne, pięknie wyglądają. Przesyłka sprawa🚀 , wszystko zgodne z opisem. Gorąco polecam!
Ocena: 5 na 5
Grzegorz
2026-02-26
Ok. Polecam
Ocena: 5 na 5
Joanna
2026-02-06
Super trampki bardzo wygodne ładnie wyglądają na nodze
Ocena: 5 na 5
Justyna
2026-01-29
Polecam . Rozmiar zgodny
Ocena: 5 na 5
Aleksandra
2025-10-25
Buty rewelacyjne. Wygodne, dopracowane w każdym szczególe, bardzo dobra jakość. Pięknie prezentują się na nodze. Mam takie różowe, które też uwielbiam 💝
Ocena: 5 na 5
Aleksandra
2025-07-28
Buty przepiękne. Dopracowane w każdym szczególe, wygodne, nietuzinkowe. Polecam ❤️
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2025-05-13
Bardzo ładne, wygodne , idealne. Zgodnie z opisem przy zamówieniu uwzględnić rozmiar większy. Noszę 38, zamówiłam 39 i są super😊
Ocena: 5 na 5
Joanna
2025-04-23
Buty piękne jednak nie dopasowałam rozmiaru, 37 (mój rozmiar) za małe a 38 za szerokie szkoda 😊
Ocena: 5 na 5
Ania
2024-11-11
Trampki są mega wygodne. Na nodze prezentują się bardzo dobrze. Wkładki są skórzane. Polecam wsiąść rozmiar większy. Napewno dokupie w kolorze białym.