Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł
Modivo express: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0

Biustonosze dziecięce

(Liczba produktów: 42)

Sortuj / Filtruj
Cena 29 zł - 219 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Kolor
Płeć
Eco friendly
Typ produktu
Okazja
Seria produktów

Biustonosze dziecięce – komfort i wygoda dla Twojego dziecka

Biustonosze dziecięce skierowane są do nastolatek, które wchodzą w okres dojrzewania. Wybierając biustonosze dla dziewczynek należy kierować się przede wszystkim wygodą i komfortem nastolatki. Stanik ma podtrzymywać piersi i sprawiać, że będą one ładnie się prezentowały w ubraniach. Przyjmuje się, że pierwszy stanik dla dziewczynki należy kupić, gdy córka będzie mieć od 9 do 12 lat. Zależy to jednak od dwóch kwestii - szybkości dojrzewania, a więc zmian fizycznych w ciele, a także potrzeby indywidualnej. Niektóre dziewczęta po prostu chcą zacząć nosić stanik, a inne z kolei takiej potrzeby nie mają. 

Miękkie biustonosze młodzieżowe – idealne do każdej aktywności fizycznej

Dziecięce biustonosze muszą być odpowiednie do aktywności fizycznej, na przykład w trakcie lekcji WF-u lub zajęć pozalekcyjnych. Początkowo dziewczynka nie musi nosić stanika codziennie, tylko wkładać go w te dni, gdy odbywają się zajęcia fizyczne. Wraz z biegiem kolejnych dni i tygodni, pojawi się nawyk noszenia biustonosza. Oczywiście stanik należy dobrać dokładnie do obwodu pod biustem oraz wielkości miseczki. Biustonosze młodzieżowe są dopasowane do potrzeb ciała dojrzewających dziewczynek. Oznacza to, że pierwszy stanik nie powinien mieć fiszbin, wypełnień lub innych dodatków. Najlepiej, jeśli dziewczynka sama zmierzy i dobierze dla siebie coś odpowiedniego, przy czym w sklepie powinna towarzyszyć jej mama, która doradzi i pomoże. 

Biustonosze dla dziewczynek – stylowe staniki dla dziecka w różnych kolorach

W sklepie MODIVO.PL dostępny jest szeroki wybór biustonoszy dla dziewczynek. W asortymencie znajdują się przede wszystkim miękkie biustonosze młodzieżowe w różnorodnych wzorach i kolorach. Dla dziewczynki można zarówno wybrać biały, jak i czarny stanik, a także biustonosz w innym kolorze. Ważne, aby młoda kobietka czuła się w nim dobrze i komfortowo. 

Dziecięce biustonosze – doskonały wybór na co dzień dla dorastającej dziewczynki

Małe biustonosze dla dziewczynek zostały stworzone specjalnie z myślą o dojrzewających uczennicach szkoły podstawowej. Takie staniki są komfortowe i praktycznie nie czuć ich na skórze. Najważniejsze, aby pierwszy stanik był wygodny, a dziewczynka chciała go nosić na co dzień. 

Biustonosze młodzieżowe – najczęściej zadawane pytania

Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania, dotyczące młodzieżowych biustonoszy.

Jak dobrać pierwszy biustonosz?

Przede wszystkim należy zmierzyć obwód klatki piersiowej pod biustem i obwód na wysokości sutków. Zwykle dziewczynki zaczynają od miseczki A, chociaż może się zdarzyć, że biust rośnie szybko i konieczna jest większa miseczka, na przykład B lub C.

Jaki model biustonosza będzie najlepszy dla dziecka?

Biustonosz dla dziewczynki powinien przede wszystkim być wygodny, nie może uciskać, ani sprawiać dyskomfortu. Najlepiej wybrać stanik sportowy lub taki, który podoba się dziewczynce. 

Jaka dobrać biustonosz sportowy dla dziewczynki na wf?

Najlepiej zwrócić uwagę na biustonosze dla dziewczynek sportowe, które są wygodne i komfortowe. Stanik na WF powinien także dobrze podtrzymywać piersi, zwłaszcza jeśli są one większe.

Kiedy kupić pierwszy stanik?

Jest to sprawa indywidualna, jednak najczęściej pierwszy stanik można kupić, gdy dziewczynka chodzi do 3 lub 4 klasy szkoły podstawowej. Wszystko zależy od indywidualnego rozwoju fizycznego. Czasami dziewczynka chce nosić stanik, bo rówieśniczki już także mają swoje biustonosze. Zdarza się jednak, że dziewczynka, której najszybciej rosną piersi w klasie, staje się obiektem drwin. W takim wypadku najlepiej wybrać stanik wygodny i niewidoczny.