2005 - odzież i obuwie

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Multipak
Typ produktu
Materiał
Produkty: 256
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Bluza 2005 – streetwearowy must have

W ofercie marki 2005 można znaleźć kilkadziesiąt bluz. Wiele z propozycji oferowanych przez markę mogą być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Produkty można znaleźć we wszystkich powszechnie obowiązujących rozmiarach. Bluza 2005 ma interesujące logo. Wiele z tego rodzaju produktów może nawiązywać do stylu obowiązującego w latach 2000-2010. Ciuchy są skierowane przede wszystkim dla młodych osób, które dobrze czują się w klimacie streetwearowym. Pomimo że ubrania w tym stylu cieszą się większą popularnością, 2005 to polska marka i projekty są realizowane w tym kraju. W ofercie można znaleźć wiele bluz z nazwą marki w ciekawych wersjach. Jedną z propozycji jest połączenie 2005 ze znakiem nieskończoności. Co więcej, w ofercie jest wiele wzorów, które wpisują się w obowiązujące trendy takie, jak: bluza ze znakiem peace czy motywem florystycznym. Unikalne autorskie projekty, czynią ten produkt wyjątkowym.

Bluza 2005 damska – modny młodzieżowy look

Dostępne w ofercie bluzy są z kapturem, w przypadku modeli z motywem diabełka do kaptura dodawane są również intrygujące uszy. Bluza 2005 damska oferowana przez tę markę jest niemalże w całości wytwarzana na terenie Polski. Z tego względu wybór tej prężnie rozwijającej się marki to idealna forma wsparcia dla polskich producentów. W bogatej ofercie marki można znaleźć propozycje wykonane z materiałów ekologicznych, co stanowi doskonałą propozycję dla osób, które dbają o ochronę środowiska. Estetyczne, a zarazem stylowe wzory to idealny sposób dla młodych osób na wyrażenie siebie. Produkty tej marki przypadły do gustu zarówno polskim artystom, jak i m.in. Young Multi, Zuzanna Krajewska, Quebonafide, Ralph Kamiński czy Kasia Kowalczyk. O streetwearowej marce można przeczytać również w zagranicznej prasie.

Koszulki 2005 – oryginalny charakter stylizacji

W bogatej ofercie produktowej marki 2005 można znaleźć oprócz sławnych bluz wiele koszulek. Można znaleźć wiele wzorów, które odpowiadają tym występującym na bluzach. Marka 2005 stale i dynamicznie się rozwija. Z tego względu warto stale zapoznawać się z ofertą, która nierzadko jest poszerzana o kolejne modele zawierające autorskie projekty. Stylowe koszulki 2005 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie typową dla mody ulicznej wygodę. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na wszystkie projekty tworzone z prawdziwej pasji. Ich twórca projektuje już od 15. roku życia. Wybór tych koszulek to synonim luzu. Powinny one z powodzeniem posłużyć na lata, ponieważ efektowne nadruki są ponadczasowe. W ofercie poza koszulkami i bluzami można znaleźć czapki 2005 w najmodniejszej kolorystyce wpisującej się w streetwearowy styl. Są to zarówno czapki z daszkiem, jak i beanie. Oprócz tego w asortymencie obecne są szaliki 2005 w unikalnym stylu. Stanowią one doskonałe uzupełnienie streetwearowej stylizacji. W bogatej ofercie produktów można znaleźć również etui na telefon, golfy, nerki, torby czy skarpetki. Styl ten to propozycja często wybierana przez osoby, które cenią sobie indywidualizm, a zarazem ponadczasowość.

2005 – Moda – najczęściej zadawane pytania:

Bluza 2005 – o co chodzi?

Bluzy polskiej marki 2005 to unikalne projekty nawiązujące do streetwearowego stylu. Jest to idealna propozycja dla osób, którym zależy na wygodzie, modnym i stylowym designu oraz wyjątkowości produktu.

Kiedy powstała marka 2005?

Marka 2005 powstała w roku 2017. Stworzył ją Mikołaj Barczewski. Jego głównym motywem była możliwość wyrażenia artystycznego i reakcji na rzeczywistość.