Dostawa od 0 zł i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Clarks - odzież i obuwie

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka 1
Kolor
Typ produktu
Ocieplenie
Szerokość buta
Produkty: 422
Wybrane filtry (1)

Clarks – buty damskie, męskie i torebki z brytyjskimi korzeniami

Clarks to brytyjska firma z dwustuletnią tradycją, która projektuje produkty obszyte minimalizmem, eleganckim stylem i wysmakowanym gustem. Na MODIVO.pl znajdziesz bogaty asortyment Clarks – buty i torebki, które znajdą zastosowanie w stylizacjach zarówno do pracy jak i na spacer po mieście. Niewątpliwym atutem produktów brytyjskiej marki jest jakość, która znajduje swoje odzwierciedlenie w cenie. Buty i torebki Clarks są tworzone z sokolą precyzją i wysoką jakością wykonania. Marka łączy ze sobą tradycyjne fasony w nawiązaniu do długoletniej pozycji na rynku i minimalistycznego stylu braci Clarks oraz nowoczesne detale i akcenty, śledząc tym samym najnowsze trendy w świecie wielkich pokazów mody. Poziom wygody i komfortu noszenia butów Clarks podnoszą zastosowane w nich innowacyjne technologie, które dbają o to, by użytkowanie produktów brytyjskiego producenta trwało jak najdłużej. 

Historia marki Clarks – brytyjskiego imperium butów i torebek

Markę Clarks założyło dwóch braci: James i Cyrus Clarks w 1825 roku w Wielkiej Brytanii. Początek firmie dały… kapcie z owczej skóry. Otóż przed założeniem własnego biznesu, bracia Clarks pracowali w garbarni, gdzie wyprawiali owczą skórę. To właśnie z resztek tejże skóry stworzyli pantofle, które spotkały się z niesamowicie pozytywnym odbiorem w czasach, w których kapcie stanowiły przełom w świecie mody. Pozornie prosta rzecz dała początek (jak się później okazało) wielkiemu imperium obuwniczemu. Bracia nie spodziewali się takiego sukcesu. Zmotywowani pozytywnym odbiorem rozkręcili firmę Clarks na dobre. Ich kolejne projekty nawiązywały do przełomowego modelu kapci z owczej skóry i otworzyły im drzwi do kariery. Z biegiem czasu celem marki stało się łączenie nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych technologii, twórczej pomysłowości i rzemieślniczej precyzji. Dziś fabryki marki są rozsiane po całym świecie, ale niezmiennie od dwustu lat buty i torebki projektowane są w Street w Wielkiej Brytanii.