Oferta Desigual

Produkty: 724
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!
Pokaż identyfikator wersji

Odkryj modę na oryginalność! Ubrania, torebki i akcesoria Desigual w jednym miejscu 

Oferta marki Desigual: sukienki, torebki, portfele i wiele innych 

Hiszpańska marka Desigual inspirowana jest słońcem, morską bryzą i niegasnącą żądzą życia. W kolekcjach dominują energetyzujące kolory, unikatowe wzory i oryginalne przeszycia. Sukienki Desigual często nawiązują do stylu etno lub są wykonane w technice patchworkowej. Torebki zaś zdobią kwiatowe hafty, naszywki i printy. Produkty marki Desigual, dostępne w ofercie sklepu internetowego MODIVO, oscylują na pograniczu artyzmu i ekstrawagancji. Z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom odważnej oraz nieszablonowej mody. Kurtki, bluzki i swetry Desigual wyróżniają asymetryczne fasony i nieszablonowe kroje. Buty zaś często ozdabiają frędzle, nadrukowane napisy czy koraliki. Nie mniej ciekawe są paski oraz portfele Desigual, dzięki którym z pewnością wyróżnisz się z tłumu. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszej jakości tkanin i materiałów, a ponadto świetnie wyglądają w codziennych stylizacjach. 

Desigual − co to za marka? Filozofia kolorowego brandu

Hiszpańska marka Desigual od lat udowadnia, że moda jest formą sztuki. Jej twórcy, Thomasowi Meyerowi, przyświecało jedno inspirujące założenie – „ubierać ludzi w inny sposób”. Firma powstała w 1984 roku w słonecznej Ibizie, a niedługo później została przeniesiona do Barcelony (nieopodal plaży La Barceloneta). Samo słowo „desigual” pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza „różny” lub „nierówny”. To nazwa zgodna z filozofią kolorowego brandu, który akcentuje indywidualność jednostki oraz unikalność każdego człowieka. Ubrania i torebki Desigual mają niepowtarzalny wygląd. Wystarczy nadmienić, że producenci, tworząc projekty ubrań, współpracowali m.in. z grupą artystów cyrkowych z kanadyjskiego Cirque du Soleil. Unikatowe wzory i nieszablonowe fasony przyciągają spojrzenia i krzyczą: „jesteśmy jedyne w swoim rodzaju!”. Desigual bawi się modą, igrając ze stereotypami. Przełam nudę i rutynę, wybierając spośród bogatej oferty marki Desigual na MODIVO.