Oferta Inuikii

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Szerokość buta
Produkty: 190
Pokaż identyfikator wersji

Inuikii – w tych butach żaden mróz nie jest straszny

Stare polskie przysłowie głosi: "idzie luty, podkuj buty" - w naszym rodzimym klimacie zimy potrafią być ostre i zdradliwe, dlatego wcześniej należy się do nich odpowiednio przygotować. Oprócz nakryć głowy i kurtek ważne jest zakupienie odpowiedniego obuwia, które zapewni termoizolację, wysoki współczynnik przyczepności do podłoża, który uchroni przed upadkami na śliskiej, oblodzonej nawierzchni oraz wygodę. Jedną z marek, oferujących ciepłe, wygodne i stylowe obuwie jest marka Inuikii, wywodząca się ze Szwajcarii, czerpiąca inspiracje z zimnej Grenlandii. Inuikii skupia się na funkcjonalnym i estetycznym designie oraz zapewnieniu wygody i komfortu cieplnego, dzięki czemu oferuje wysokiej jakości obuwie zimowe. W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie.

Poznaj zimowe obuwie Inuikii dzięki MODIVO

Poznaj zimowe obuwie Inuikii dzięki MODIVO - chcąc nabyć obuwie Inuikii odwiedź MODIVO, w którego ofercie możesz znaleźć buty na wszelkie okazje, jak chociażby obuwie z kolekcji Inuikii trekking, nadające się do wyjścia w góry czy też śniegowce Inuikii doskonale chroniące przed śniegiem i mrozem. 

Marka Inuikii łączy w swoich produktach lekkość wykonania, estetykę z tak pożądaną w zimniejszych porach roku praktycznością i ochroną przed zimnem. Obuwie oferowane przez Inuikii wykonywane jest między innymi z surowców takich jak: owcza wełna, która gwarantuje maksymalną ochronę przed chłodem owcza skóra oraz nubuk. 

Inuikii – sprawdzone obuwie dla całej rodziny

Marka Inuikii w swojej ofercie prezentuje obuwie przeznaczone dla: kobiet, mężczyzn i dzieci. Modele obuwia Inuikii dla kobiet i mężczyzn zawierają w swojej ofercie obuwie zimowe, takie jak buty trekkingowe Inuikii trekking i śniegowce Inuikii oraz lekkie i stylowe Inuikii klapki. W ofercie dla Pań można znaleźć obuwie w odcieniach między innymi: brązu, szarości, bieli i różu o różnorakich fasonach: sneaker, boot, classic, technical oraz trekking. Tak szeroka oferta umożliwia maksymalną personalizację zakupionego obuwia pod względami estetycznymi oraz technicznymi. W ofercie przeznaczonej dla Panów marka Inuikii oferuje buty w kolorach: białym, brązowym i czarnym w fasonach: sneakers i klapki

Inuikii – najczęściej zadawane pytania

Inuikii – co to za marka?

Inuikii jest szwajcarską marką, czerpiącą inspirację z zimnych terenów Grenlandii. Została ona założona w 2012 roku przez rodzinę Maag: Cinzii'e oraz jej potomstwo Danillo i Alessia. Nazwa marki wywodzi się z mało znanego języka - inuickiego, w którym jej człony można przetłumaczyć na piękną dziewczynę oraz zimno. Jest to marka obuwnicza, skupiająca się na dostarczaniu szykownych, wygodnych i ciepłych butów, które zachwycają klientów na całym świecie swoim designem i trwałością.