Oferta Jack Wolfskin

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Przedział wiekowy
Typ produktu
W zestawie
Produkty: 631
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Odzież, obuwie i akcesoria outdoorowe dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu 

Jack Wolfskin: odzież, obuwie i wyposażenie outdoorowe

Każda kolekcja Jack Wolfskin inspirowana jest nieokiełznaną naturą i żądzą życia. Hasło, jakie przyświeca działalności niemieckiej marki, brzmi: „na zewnątrz czujemy się jak w domu”. Firma wytwarza odzież, buty oraz akcesoria outdoorowe, charakteryzujące się niebywałą wygodą, trwałością i funkcjonalnością. Kurtka Jack Wolfskin otuli Cię komfortem nawet w deszczowe dni, a ciepły polar zapewni komfort termiczny na szlaku. Projektanci słynnej marki nawołują do odkrywania świata z ich produktami, wykonywanymi przy użyciu innowacyjnych technologii. W MODIVO znajdziesz setki oryginalnych rzeczy od Jack Wolfskin: czapki, plecaki, spodnie outdoorowe czy bawełniane bluzy z kapturem. Produkty z charakterystyczną łapą wilka z pewnością posłużą Ci na długie lata. Siłą napędową marki jest pasja tworzenia niedościgle dobrych produktów, a paliwem – innowacyjne pomysły. Już dziś zamów artykuły Jack Wolfskin, a w razie „w” skorzystaj z opcji darmowego zwrotu, na który masz aż 100 dni. 

Jack Wolfskin − co to za firma? Poznaj historię marki!

Marka Jack Wolfskin powstała w 1981 roku we Frankfurcie nad Menem. Firmę założył Ulrich Dausien, zamieszczając w logo charakterystyczną łapę wilka. Początkowo Jack Wolfskin nie funkcjonował jako osobna marka, pierwszy sklep otwarto dopiero w 1997 roku w Heidelbergu. Dużym krokiem dla przedsiębiorstwa było podpisanie umowy sponsorskiej ze słynnym klubem piłkarskim Liverpool FC w 2010 roku. Niedługo po tym wydarzeniu firmę wykupił amerykański koncern Blackstone Group, chcąc wspomóc dalszy rozwój marki na arenie międzynarodowej. Krok ten wiązał się ze zmianą dyrektora generalnego – stanowisko objął Melody Harris-Jensbach. Dziś ubrania, buty i akcesoria Jack Wolfskin są sprzedawane w ponad 730 sklepach i 4000 punktach na całym świecie. Marka od lat działa na rzecz ochrony środowiska, usprawniając ekologiczne procesy produkcji. Coraz więcej produktów Jack Wolfskin powstaje z recyklingu butelek PET i przy wykorzystaniu organicznej bawełny.