Oferta Luisa Spagnoli

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
W zestawie
Materiał
Produkty: 66
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Niebanalne i szykowne ubrania damskie od kobiety dla kobiet

Luisa Spagnoli – sukienki, swetry, kurtki i wiele innych

Cechy charakterystyczne projektów włoskiej kreatorki mody to przede wszystkim dużo elegancji pomieszanej z kobiecymi akcentami. Jeśli poszukujesz ubrań, które idealnie sprawdzą się na co dzień, ale także w środowisku biznesowym, a przy okazji pragniesz zachować dziewczęcą delikatność, to projekty Luisy Spagnoli spełnią Twoje oczekiwania. Tym, co wyróżnia ubrania Włoszki jest udane połączenie stylu retro z lat 60. i 70. z nowoczesnymi trendami. Sklep MODIVO oferuje produkty włoskiej marki premium, w tym najchętniej wybierane przez kobiety spośród projektów Luisy Spagnoli – sukienki. Przebieraj w modelach z dzianiny wykonanych z wełny dziewiczej, alpaki i domieszki kaszmiru.  Na szczególną uwagę zasługują też swetry i kardigany, które stylem delikatnie nawiązują do tweedowych żakietów à la Chanel oraz spódnice Luisy Spagnoli z którymi skompletujesz ubranie do biura.

Luisa Spagnoli – jak powstała marka premium, założona przez utalentowaną bizneswoman?

Historia włoskiej marki sięga 1928 roku, kiedy to Luisa Spagnoli rozpoczęła hodowlę królików angora i uruchomiła produkcję dzianin z wełny króliczej. Mało znany na tamte czasy, pochodzący z Turcji gatunek królika i niewielka hodowla nie wróżyły Spagnoli wielkiej kariery. Nikt nawet przez chwilę nie pomyślał, że za sprawą tej właśnie małej hodowli Luisa Spagnoli stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych osobistości w świecie mody. Tak dzisiaj, po dziewięćdziesięciu latach słynna założycielka włoskiego imperium mody sygnowanego jej imieniem, uchodzi za producentkę ubrań dla pań o najwyższej jakości tkanin. Od początku istnienia firmy projekty Włoszki dały się poznać jako odzież podkreślająca indywidualny styl każdej kobiety, ale przede wszystkim jako ubrania miękko otulające ciało i komfortowe w noszeniu. Kreacje z metką Luisy Spagnoli są cenione i noszone przez największe gwiazdy świata mody.