Oferta Maaji

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Przedział wiekowy
Typ produktu
Materiał
Produkty: 304
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Modne stroje kąpielowe i ubrania utrzymane w duchu aktualnych trendów

Maaji – stroje kąpielowe, sukienki i torebki dla kobiet podążających za najnowszymi tendencjami w modzie

Projekty Maaji wyróżniają żywe kolory, bogate wzornictwo i niekonwencjonalne fasony zaprojektowane z myślą o kobietach, które podążają z duchem nowoczesności i lubią eksperymentować z modą. Produkowane w Kolumbii stroje kąpielowe i ubrania dla kobiet są tworzone z pasją, dedykacją dla doskonałej jakości tkanin, unikalnych technologii i feerii barw. Cechą charakterystyczną dla kolekcji Maaji jest mix fasonów, kształtów, wzorów i kolorów, a efektem finalnym – uzyskiwanie unikatowych i oryginalnych produktów. W MODIVO znajdziesz sztandarowe produkty Maaji – stroje kąpielowe dla kobiet w najróżniejszych kolorach, fasonach i printach. Przebieraj także w piżamach damskich i koszulach nocnych wyprodukowanych ze 100% bawełny, wiskozy, czy jej szlachetniejszej odmiany – rayonu. Na MODIVO.pl znajdziesz też torby Maaji bogate w całą paletę printów i nadruków.

Jak powstała awangardowa marka Maaji?

Kolumbijską markę Maaji, która specjalizuje się w produkcji damskich strojów kąpielowych w 2002 roku założyły Amalia i Manuela Sierra. Zakładając własny biznes, siostry podążyły za duchem przedsiębiorczości swojej rodziny. Mocno zaangażowane w rozwój własnego kraju, postanowiły spełnić marzenia o założeniu marki odzieżowej. Tak powstało Maaji – kolumbijski producent mody plażowej dla kobiet, który wyróżnia się na tle innych marek wyjątkową kolorystyką, doskonałą jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Od 2017 roku przedsiębiorstwo funkcjonuje pod skrzydłami L Catteron – największej na świecie firmy, która koncentruje się na wschodzących, szybko rozwijających się brandach. Maaji od samego początku dba o to, by przenosić trendy z pokazów mody na swoje projekty. Awangardowe i eklektyczne kolekcje strojów kąpielowych i sukienek plażowych są pełne finezyjnych wzorów, kontrastów kolorystycznych i ciekawych fasonów.