Oferta Seafolly

Produkty: 250
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Seafolly – nie tylko akcesoria plażowe

Seafolly to firma, której ambasadorkami były m.in. Neomi Campbell, Gigi Hadid czy Jess Hart – jedne z najbardziej znanych modelek na świecie. Nic w tym dziwnego: jest to jedna z najbardziej topowych marek pochodzących z Australii, a także firma, która produkuje nie tylko odzież, ale przede wszystkim kostiumy kąpielowe. Seafolly dba, aby stroje  były nie tylko porządnie wykonane, ale także spełniały wszystkie aktualne kryteria mody oraz, aby dla wygody, były szczególnie elastyczne. Firma produkuje także dodatki oraz akcesoria plażowe. W sklepie internetowym MODIVO.pl nie są to jednak jedyne produkty tej kultowej, australijskiej marki. Znajdziesz tu też eleganckie tuniki, wygodne bluzki, miękkie dresy, pojemne torebki i ciekawe sukienki. Produkty Seafolly idealnie nadadzą się na prezent. W wielu przypadkach dostawa odzieży tej marki może być darmowa! A jeśli jednak produkty Seafolly okażą się być dla Ciebie za małe lub za duże, pamiętaj, że na MODIVO.pl masz zawsze 100 dni na zwrot produktu. 

Seafolly: stroje kąpielowe z historią

Seafolly funkcjonuje na rynku od 1975 roku. Ta firma została założona przez małżeństwo, Petera i Yvonne Halas w 1975 roku. Ich syn Anthony, objął stanowisko dyrektora generalnego w 1998 roku i kontynuował ekspansję marki na Europę, Amerykę Północną i Azję. Niemal od początku swojej działalności, firma jest rozpoznawalną marką, znaną na całym świecie. Głównym projektantem Seafolly jest Genelle Walcom, która projektuje linię strojów kąpielowych Seafolly od 1979 roku. Sama nazwa „seafolly” nawiązuje do strojów bikini, które mogłyby… nosić żyjące w morzach syreny. To doskonale pokazuje jak bardzo firma skupia się na produkcji nietuzinkowych strojów kąpielowych. W 2009 roku Seafolly otrzymała prestiżowe wyróżnienie w świecie mody ,,Paris Capitale de la Creation”. Jeśli więc i Ty stawiasz na wysokiej klasy stroje kąpielowe w różnorodnej stylistyce i klimacie, poznaj markę Seafolly. Na MODIVO.pl znajdziesz nie tylko klasyczne stroje jednoczęściowe, ale także wiele modeli retro, oraz bogate w kolory i fasony bikini i inne stroje na basen.