Oferta Timex

Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Płeć
Przeznaczenie
Styl
Produkty: 457
Pokaż identyfikator wersji

Timex – zegarki dla każdego

Zegarki to niezbędne przyrządy codziennego użytku, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Dzięki nim możliwe jest funkcjonowanie w sposób zorganizowany. Kolejną ich zaletą jest pełnienie funkcji ozdobnych, a producenci, mając to na uwadze, dbają o aspekt wizualny różnych modeli. Renomowana firmaTimexsłynie z łączenia obu tych cech i warto przekonać się o tym, przeglądając propozycje przygotowane przez MODIVO.

W MODIVO zegarki znajdą dla siebie zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz dzieci. Jeśli szukasz czegoś o eleganckim wyglądzie, to zwróć uwagę na modele Marlin Automatic czy Easy Rider. Nowoczesność i sportowy styl prezentuje za to zegarek TimexUFC Impact TW5M53000 dla aktywnych fizycznie. Fashion Stretch Bangle i Standard Demi w kolorze złotym mogą z kolei zachwycić kobiety szukające czegoś luksusowego. Dziecięcą uwagę przyciągnie z pewnością Atlantis X Stranger Things zainspirowany popularnym serialem serwisu Netflix. Warto w tym miejscu wspomnieć o kolekcjiTimex Expedition. Zegarki należące do tej linii powstały z myślą o tych osobach, które podczas swoich treningów czy wypraw potrzebują wytrzymałych na różne warunki czasomierzy. Dochodzi do tego jeszcze seriaTimex Indiglocharakteryzująca się zastosowaniem w niej nowoczesnej technologii podświetlania tarcz zegarków.

Timex Waterbury – idealny model na każdą okazję

Klasyka zawsze ma wzięcie i nie inaczej jest w przypadku następnej oryginalnej kolekcji firmyTimex. Zegarek typu Waterbury ma estetyczny wygląd i szeroką kopertę. Postawiono też na styl retro, rezygnując z nadmiernej liczby funkcji i kolorów. Rezultatem jest czasomierz posiadający uniwersalne cechy. Można go śmiało założyć do bardziej formalnego ubioru, jak i luźnego o sportowym charakterze. LiniaTimex Waterburynie ogranicza się przy tym do jednego modelu. Dostępne są w MODIVO zegarki tej kolekcji dla mężczyzn i kobiet. Wyróżniają się one także atrakcyjnymi cenami w porównaniu do jakości. Zazwyczaj są one podświetlane i w niektórych przypadkach zastosowano technikę Indiglo. Wszystkie te walory czynią je niezwykle praktycznymi i eleganckimi.

Wysokiej jakości zegarki Timex kupisz w sklepie MODIVO

MODIVO posiada bogatą ofertę zegarków, która stale jest poszerzana. Można w ten sposób sprawić sobie lub bliskim wspaniały prezent. Każdyzegarek Timexmożna śmiało określić trzema słowami: jakość, wytrzymałość i wygląd. Bardzo łatwo znajdziesz czasomierz, kierując się indywidualnymi preferencjami. Możliwość taką daje szeroki ich wybór w sklepie MODIVO. Zapewnione są również przyjazne ceny i promocje. Pozwala to na posiadanie markowych zegarkówTimexi korzystanie z nich w pracy, w szkole, podczas podróży czy uprawiania sportów. Wystarczy w tym celu przejrzeć katalog i zapoznać się z ciekawymi propozycjami.

Timex – najczęściej zadawane pytania

Timex – co to za marka?

Timexto amerykańska firma założona w 1854 roku, która dała się poznać jako jedna z lepszych w branży zegarkowej. Czasomierze sygnowane tą nazwą pojawiły się w latach 50. ubiegłego wieku i niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Przedsiębiorstwo znane jest też z innowacyjnych rozwiązań technologicznych jak Indiglo.