Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (130)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 5 na 5
Mariusz
2025-09-03
Wygodne
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2024-10-23
Jak zawsze, marka ta warta jest polecenia
Ocena: 5 na 5
Izabella
2023-10-18
Buty super wygodne, trwałe i można je zakładać do garniturów
polecam, mam również białe i są wyśmienite.
Iza
Ocena: 5 na 5
Alicja
2023-05-09
Super produkt
Ocena: 5 na 5
Wojciech
2023-04-20
Doskonale !
Ocena: 5 na 5
Karolina
2023-04-06
Produkt zgodny z opisem.
Buty bardzo ładnie wyglądają na nodze. Są wygodne i można je ubrać zarówno do eleganckich cygaretek jak i do jeansów.
Polecam.
Ocena: 1 na 5
Damian
2023-03-27
Jakość butów dramatyczna..., nie polecam
Ocena: 5 na 5
Agata
2022-11-23
Bardzo fajne buty, ale niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego rozmiaru. Normalnie noszę 38, zamówiłam 38 2/3 i cisną mnie także zwróciłam.
Ocena: 5 na 5
Monika
2022-09-02
Buty wygodne, pasują zarówno do jeansów jak i do sukienki. Wyglądają świetnie.
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2022-08-14
Jakość pierwsza klasa, bardzo wygodne i pięknie się prezentują.