Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł -10%
Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (79)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Te chłopięce sneakersy marki New Balance to idealne połączenie stylu, wygody i nowoczesnych technologii. Wykonane z lekkiego i przewiewnego materiału tekstylnego, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień – niezależnie od tego, czy Twoje dziecko spędza czas na placu zabaw, czy w szkole. Zastosowane technologie EVA i ABZORB gwarantują doskonałą amortyzację, redukując wstrząsy i chroniąc stopy podczas aktywności. Dzięki solidnemu wykonaniu i przemyślanemu designowi buty sprawdzą się w każdej sytuacji – od codziennych spacerów po bardziej wymagające wyzwania. Postaw na sneakersy, które łączą modny styl z funkcjonalnością i zapewnij swojemu dziecku wygodę na najwyższym poziomie!
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania m.in. podeszew obuwia, ochraniaczy, czy kasków.
Pianka EVA posiada wysoki poziom wyporności oraz odporności na nasiąkanie wodą, charakteryzuje się lekkością i wysoką elastycznością. Głównym zadaniem tworzywa jest zapewnienie ochrony i izolacji.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (79)
4.6/54.6 na 5
Ocena: 5 na 5
Iwona
2026-06-10
Buty piękne na mnie duże zwracam dziwne jest to ze mam juz taki model tylko inny kolor tamte pasują te nie
Ocena: 5 na 5
Magdalena
2026-06-05
💯💯💯💯 💯💯💯💯❤️❤️❤️💪
Ocena: 5 na 5
Oliwier
2026-05-28
Piękne buty! Bardzo wygodne i leciutkie 💯❤️
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2026-05-27
💪🔥Idealne i rozmiar zgodny z moim rozmiarem.
Ocena: 5 na 5
Paulina
2026-05-22
Super buty. Wyglądają ekstra.
Ocena: 5 na 5
Weronika
2026-05-22
Poczytałam opinie o tych butach większość pisała, że wypadają mniejsze ciaśniejsze więc lepiej brać większy rozmiar…. No u mnie się nie sprawdziło z Adidasa mam 39 1/3 tu standardowe 39 pasują idealnie.
Co do samych butów No dla mnie są mega wygodne, przyjemnie się chodzi. Polecam
Ocena: 5 na 5
Monika
2026-05-19
Super. Bardzo mi się podobają. ❤️
Ocena: 5 na 5
Maria
2026-05-14
Super jakość i doskonała obsługa ,realizacja petarda !!!
Ocena: 5 na 5
Joanna
2026-05-13
Rozmiarówka jest zaniżona względem innych marek - wzięłam pół rozmiaru większe. Fajny kolor, trochę bardziej masełkowy niż biały.