Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (9)
4.9/54.9 na 5
Ocena: 5 na 5
Ewa
2026-03-03
Super👍️
Ocena: 5 na 5
Idalia
2026-02-19
Bluza fajna, mąż zadowolony. A teraz konkrety: Materiał dobrej jakości, przyjemny dla ciała. Kolor rzeczywisty to pastelowa trawa, a nie jak na zdjęciu szałwiowy. Pod spodem ocieplenie średniej grubości, nadaje się do noszenia zimą pod kurtkę. Wykonanie staranne. W kategorii sportowej/casualowej odzieży wygląda się elegancko.Jednakże rozmiarówka zawyżona, trzeba kupić rozmiar mniejszy niż sie nosi.
Ocena: 5 na 5
Marta
2025-12-24
Piękna bluza, mięciutki materiał. Mąż zadowolony ❤️
Ocena: 4 na 5
TOMASZ
2025-11-24
wzór spoko ale kolorek dałbym ciemniejszy
Ocena: 5 na 5
Joanna
2025-11-13
Doskonałąa jakość.
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2025-09-26
Wszystko super , produkt zgodny. Opisem . Jakość wykonania godna polecenia